Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Черговий варіант їхнього збагачення за наш рахунок…

Кабінет Міністрів збирається передати всі діючі Бюро технічної інвентаризації (БТІ) у розпорядження Міністерства юстиції і Міністерства житлово-комунального господарства (ЖКГ). Для чого це? Тепер ці міністерства, а не місцева влада, встановлюватимуть тарифи на послуги, які надаються БТІ, і контролюватимуть використання отримання коштів. Поки що до функцій БТІ відносяться оцінка об’єктів нерухомості, їхня інвентаризація і оформлення прав власності, які залишилися там ще з радянських часів. Сьогодні БТІ є комунальними підприємствами, які створюються місцевими радами у розпорядчому порядку і входять у сферу їх управління.

Чим тривожить це нововведення? Держава занепокоєна прикладом, який дали їй торік всі без винятку «царьки» місцевих рівнів, адже не було жодної області, проти голови якої не порушили б справу про незаконне підвищення тарифів на ЖКП. Але є пиріг і більш жирний — майбутній податок на нерухомість. Що дорожче її буде оцінено, то жирнішим буде шмат держпирога.

Розповімо про нововведення детальніше. Функції інвентаризації перейдуть органам, які підконтрольні Міністерству ЖКГ, у підпорядкуванні Мін’юсту відійдуть функції реєстрації прав власності. Отже, інвентаризація. Спершу новий кодекс.

 Податковий кодекс, розроблений Кабінетом Міністрів України, ще не готовий до ухвалення, позаяк в нього закладено абсолютно неприйнятні норми. Про це на початку липня розповідала журналістам депутат від «Нашої України» Ксенія Ляпіна.

Зокрема, за її словами, «третя проблема — податок на землю та нерухомість». «Я вважаю, — каже Ксенія Ляпіна, — що не можна відривати землю від нерухомості. Їх потрібно оцінювати в комплексі та мати чітку і зрозумілу систему оподаткування того об’єкта, який повинен стати головним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в усьому світі. Такого положення немає у розробленому Податковому кодексі».

Отже, які ж апетити у податківців? У постанові Кабміну від 25 вересня 2006 року «Про прогноз показників зведеного бюджету України за основними видами доходів, витрат і фінансування на 2008 — 2010 рр.» уряд пояснює, що податок на нерухомість для фізичних осіб планують запровадити тільки з 2009 року. Оскільки необхідно інвентаризувати майно і створити єдиний реєстр нерухомості громадян, здійснити аналіз платоспроможності населення і розрахунок оптимальної ставки такого податку. При цьому конкретні розміри ставок податку на нерухомість на кожен рік можуть уточнюватися під час проведення податкової реформи і будуть визначатися, виходячи з реальних можливостей бюджету на відповідний рік. Ну просто подарунок київському чорнобожому шоу-меру!

Хоч би як там було, але податок на нерухомість в Україні буде запроваджено з 1 січня 2009 року. Пам’ятаєте дармову приватизацію муніципальних квартир? Ось вона і відгукнулася. Про це ще 13 березня розповіла заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко, виступаючи на засіданні круглого столу в Українському союзі промисловців та підприємців.

Цей подарунок податкового кодексу було підготовлено робочою групою Міністерства фінансів. «Однак ми не отримали позитивних відгуків від громадськості та бізнесу, не було сформовано прозорі механізми регулювання оподаткування нерухомості. Тому протягом цих двох років ми будемо їх відпрацьовувати, радячись з громадськістю», — сказала Т.Єфименко.

Трохи пізніше, 22 березня, під час засідання Громадської колегії голова Податкової адміністрації Анатолій Брезвін повідомив, що ставка податку на майно збільшиться через п’ять років після запровадження податку. За його словами, є різні підходи до оцінки податку на нерухомість. Базовими для розрахунку цього податку може бути оцінка вартості або площа нерухомості. Також пан Брезвін зазначив, що ДПА схиляється до того, аби базовою для розрахунку стала площа нерухомості, що ставка такого податку буде помірною, і вона повинна легалізувати доходи громадян і вкладення інвестицій у нерухомість.

Але через п’ять років після запровадження цього податку ставку можна буде підвищити. Особливо «тішить» у цій новині попередня заява першого віце-прем’єр-міністра України, міністра фінансів Миколи Азарова після засідання робочої групи з розробки Податкового кодексу України: «Податок на нерухомість платитимуть тільки дуже багаті люди». За його словами, дії податку не торкнуться 90% населення України.

Микола Янович зазначив, що Україна намагається адаптувати своє податкове законодавство до європейського, в якому обов’язковим є податок на нерухомість. Якщо податок на нерухомість для фізичних осіб з 2009 року буде запроваджено, то, за прогнозами КМУ, надходження від нього того самого року становитимуть 471,2 млн грн, або 0,06% ВВП. 2010 року — 553 млн грн, або 0,06% ВВП.

Залишилося додати, що ставку податку на нерухомість тепер «спускатимуть», не виходячи з Кабміну.

Коло замкнулося

Тим часом комунальникам скільки не дай — все мало. Збитки у комунальній теплоенергетиці (ТКЕ) 2006 року становили 968,4 млн грн. Цей факт прес-служба Головного контрольно-ревізійного управління оприлюднила 14 квітня.

За той самий період збитки у водопровідно-каналізаційному господарстві (ВКГ) сягли 265,5 млн грн. При цьому за рахунок невідповідності тарифів економічно обгрунтованому рівню різниця у витратах та прибутках, отриманих підприємствами ТКЕ на 1 липня 2006 року, становила 2,1 млрд грн. А по підприємствах ВКГ на 1 жовтня 2006 року — 1,8 млрд грн.

Перевірки ГоловКРУ показали, що на підприємствах ЖКГ у зношеному та аварійному стані відповідно 38% та 32% водопровідних та каналізаційних мереж, а також 13% тепломереж. У результаті не враховані втрати води на підприємствах ВКГ 2006 році сягли 47,2% усього обсягу, відпущеного споживачам.

Крім того, більш як половину котельних устатковано котлами з терміном експлуатації більш як 20 років. Вони мають низький ККД (менше 91%). Через це тільки 2005 року в тепломережах було втрачено 13 млн гкал. теплоенергії, на виробництво якої витрачено 2 млрд куб. м теплоносіїв вартістю 1,3 млрд грн. Всього у першому кварталі 2007 року спеціалістами ГоловКРУ перевірено використання 8,4 млрд грн, направлених у 2004 — 2006 рр. у ЖКГ з бюджетів всіх рівнів.

У Києві «компромісні» тарифи на ЖКП

Нині у Києві діють тарифи на житлово-комунальні послуги, встановлені 8 лютого 2007 року. Нагадаємо: 8 лютого цього року Київська міськрада прийняла рішення знизити (насправді підвищити вдвічі, а не втричі) тарифи на житлово-комунальні послуги (ЖКП) у столиці, запроваджені з 1 грудня 2006 року. «За» проголосували 113 депутатів. Це рішення є компромісом між опозицією та більшістю у Київраді.

Нині тарифи на ЖКП у Києві в середньому підвищено вдвічі порівняно зі старими. Зазначимо, що з початку «чорнобожжя» адміністрація планувала підвищити їх у 3,5 разів. І, судячи з усього, не втрачає надії добитися свого у недалекому майбутньому.

Одне тільки тішить, хоча б БТІ у цих ненаситних заберуть.

За повідомленнями інтернет-видань

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com