Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ізраїль та США: симптоми схожі

США, влада в яких давно опинилася в руках єврейських расистів сіоністського та хабадського штибу, повним ходом будують тисячокілометрову бетонну стіну на кордоні з Мексикою. Зауважимо: усе це відбувається на території, свого часу відібраної США у Мексики. Те ж саме робить і Ізраїль — будує бетонну стіну на землях, які належать палестинським арабам.

Схоже, ці дві начебто різні держави — США та Ізраїль — займаються однією хворобливою справою та демонструють один синдром. Це синдром расизму і сегрегації, шовінізму і нацизму. США знищили не менш як 10 мільйонів північноамериканських індіанців та решту зігнали у концтабори — резервації, створені за расовою ознакою. Ізраїль винищив та утримує в таборах біженців мільйони палестинців, що також є неприхованим проявом расизму. Словом, якщо влада захоплюється представниками організованого єврейства, вона завжди набуває расистських і терористичних рис. У будь-якій країні і в будь-які часи. До прикладів США і Ізраїлю варто додати єврейсько-більшовицький режим, який винищив лише в Україні 10 мільйонів людей. 

За повідомленнями ЗМІ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com