Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сергій Бєліков: Що за один?

Це нинішній ректор Запорізького технічного університету (колишнього машинобудівного інституту), який разом з колишнім ректором Запорізького державного університету (колишній педагогічний інститут) В.Толоком та його спільницею Зайцевою займаються своєрідним бандитизмом в освіті, що відомий під назвою рейдерства (тобто піратства).

До цього і на Толока, і на Зайцеву місцеві правоохоронні органи завели кримінальні справи за їхню попередню діяльність в ЗДУ, розслідування яких усілякими засобами гальмується. Але, як кажуть, «скільки ниточці не снуватися»…

Зараз керівництво МАУП вимагає від органів МВС, ГПУ, СБУ порушення проти цих мало поважних осіб нових кримінальних справ стосовно їхньої діяльності в Запорізькому інституті МАУП, де вони увійшли в злочинну змову з ректором ЗНТУ Бєліковим та намагалися, по суті, знищити названий регіональний підрозділ. Напади на МАУП з боку єврейсько-расистський кіл ведуться, як відомо, давно, але безуспішно, бо правда не завжди перемагає. Саме на цьому сіоністському грунті і зійшлися, вочевидь, Толок та Зайцева з євреєм Бєліковим, про якого ще кажуть, що він є відомим в Запоріжжі гомосексуалістом, тобто таким, що страждає на педерастію або мужелозтво. Як може педераст очолювати вищий навчальний заклад — не зрозуміло, але в наш час саме це стає, на жаль, звичним. До того ж цей педераст є депутатом місцевої ради від БЮТ з її відомим жидівсько-українофобським керівництвом, яке тільки й мріє, як «стерти МАУП з лиця землі». Цей вислів Ю.Тимошенко характеризує її як відверту жидівську терористку, якій підтакує інша жидівська терористка З. Калай-Клайтман, яка закликає боротися з «антисемітизмом» «будь-якими засобами і в будь-яких формах».

Очевидно, єврейський педераст Бєліков сповна виконує вказівки названих жидівських терористок — лідера БЮТ та посла Ізраїлю. Але Бєліков забув, що він перебуває в козацькому Запоріжжі, де за цей содомський гріх раніше і на палю садили. Разом з товаришами на кшталт Толока та Зайцевої.

Власна інформація

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com