Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чи допитає Черновецького прокуратура?

Міжрегіональна Академія управління персоналом 1 червня 2007 року звернулася з листом до Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Н.І.Карпачової, в якому повідомила про грубі порушення конституційних прав і свобод, допущених київським міським головою Л.Черно­вецьким, за вказівкою якого було демонтовано книжковий кіоск Академії на розі вулиць О.Теліги і Мельникова у Шевченківському районі Києва.

Лист переадресовано до Генеральної прокуратури України.

Як повідомив листом від 16.06.07. №07/1/1-6530-04 начальник відділу нагляду за дотриманням законів щодо прав і свобод громадян ГПУ, розгляд листа Академії доручено здійснити прокуратурі Києва, яка має забезпечити повне й об’єктивне розслідування цього інциденту, якого, мабуть, з часів нищення німецькими нацистами книг у гітлерівській Німеччині в історії Європи за 70 останніх років не було.

Чекаємо від київської прокуратури принципових і оперативних дій, позаяк злочинець, який безпідставно уникає кари, стає ще зловіснішим, нахабнішим, а, отже, суспільно небезпечним.

Департамент правового захисту МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com