Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МОН Порушує конституційні права громадян на працевлаштування

Прем’єр-міністру України
Віктору Януковичу

Шановний пане Прем’єр-міністре України!

Ми, члени Чернігівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, обурені ситуацією, яка склалася в Міжрегіональній Академії управлін­ня персоналом, звертаємося до Вас з проханням вирішити питання видачі дипломів Міністерством освіти та науки України випускникам Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП.

Згідно з навчальним планом, студенти успішно склали державні іспити комісії, члени якої були призначені відповідним наказом міністра освіти і науки України С.Ніколаєнком. Рівень їхніх знань, їх відповідність вимогам й стандартам вищої освіти підтверджено підписами членів державної комісії МОН. Зі свого боку студенти виконали всі умови, передбачені законодавством про вищу освіту, але й досі не отримали дипломів про закінчення ВНЗ. Вважаємо, що це є грубим порушенням законних прав. Разом з тим це ставить під сумнів відповідальність міністерства щодо дотримання ним його зобов’язань перед випускниками вищого навчального закладу.

На неодноразові звернення до керівництва МОН, і особливо міністра, студенти отримують стандартні байдужі відписки, а то й просто звинувачення на свою адресу в тому, що безпідставно турбують міністерство такими незначними, на їхній погляд, проблемами. Ця переписка триває вже декілька місяців, але ніхто з чиновників МОН не бере на себе сміливість вирішити питання, яке є вкрай важливим для випускників особистого і професійного життя. Через відсутність дипломів випускники не мають можливості працевлаштуватися на законних підставах, претендувати на більш високі посади, що теж є порушенням конституційних прав громадян України на роботу і гідне життя. Родини випускників робили все для отримання вищої освіти власним коштом, тож вони не переобтяжували державний бюджет.

Будемо щиро вдячні Вам за дієвий вплив на міністра С.Ніколаєнка та допомогу в отриманні державних дипломів про вищу освіту.

З повагою,
В.Рябченко,
голова Чернігівської обласної організації КУН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com