Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Переможець комунізму в Чилі помер непереможеним

Днями помер генерал Августо Піночет в американському військовому шпиталі у столиці країни Сантьяго.

Колишній диктатор пережив важкий інфаркт, однак лікарі казали, що його стан залишався важким, але стабільним. Переможець комунізму помер не покаявшися. Незважаючи на те, що його було неодноразово заарештовувано лівацько-ліберальною владою Великої Британії й Чилі, та не засуджено. Піночет помер на ліжку військового шпиталю, не відмовляючись від жодного свого рішення. Генерал Августо Піночет, якому 25 листопада виповнився 91 рік, відзначив свій день народження визнанням політичної відповідальності за те, що діялось у країні в роки його правління.

Чилійська влада ув’язнила прихильників Піночета, серед яких — небіж легендарного донського генерала-самостійника Краснова, чилійський бригадний генерал Мігель Краснов-Марченко (народився 15.02.1946 р.), учасник військового перевороту 1973 року й подальшої антикомуністичної боротьби, нагороджений вищими нагородами Чилійської республіки. Такий же, як і його дядько, Мігель Краснов-Марченко заявив вже будучи ув’язненим: «Пам’ятаєте, що я солдат і козак, і в мені живуть традиції козацтва й наших батьків мучеників!.. Передайте, будь ласка, мою щиру подяку всім людям, які за мене заступилися. Нехай усі знають, що козак і пишаюся усім тим, що у житті зробив у званні офіцера чилійських сухопутних сил!»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com