Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Несанкціоноване втручання неприпустиме

Генеральному прокуророві України
О.І.Медведьку

Як нам стало відомо із достовірного джерела, всі мобільні телефони членів Наглядової ради МАУП, ректора і проректорів Академії прослуховуються. «Джерело» рекомендувало змінити телефонні номери всіх перелічених вище посадових осіб. Під прослуховуванням є також зал засідань Наглядової ради і ректорату Академії, в якому інколи проводять засідання громадські організації. На території Академії періодично перебуває автомобіль з апаратурою, що підслуховує. Цей автомобіль належить оперативній службі одного з правоохоронних органів України (начебто, СБУ).

Академія веде прозору діяльність. Практично всі матеріали, які приймаються Наглядовою радою і ректоратом, друкуються в періодичних виданнях, і не є таємними. Ніяких втаємничених рішень, які б шкодили інтересам українського народу й держави. в Академії не приймається. Наскільки нам відомо таку ж прозору діяльність ведуть громадські організації, які тим чи іншим чином мають відношення до Академії і до її працівників. Але є питання комерційної і конфіденційної інформації, які не підлягають розголошенню і оберігаються законом, а їх порушення карається.

Нам не зрозуміло, яку «секретну» інформацію хочуть почерпнути невідомі особи, підслуховуючи телефони і приміщення Академії, але сам факт грубого порушення Конституції і законів України, які гарантують безпеку підприємницької і громадської діяльності, несанкціоноване втручання в приватне життя є неприпустимі.

Враховуючи викладене, просимо перевірити надану нами інформацію і захистити Академію і її співробітників від незаконних дій, які порушують їх права і законні інтереси.

Секретар Наглядової ради
В.Короткін

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com