Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Проти МОН України порушено кримінальну справу

Голові Української Консервативної партії
Г.Щокіну

Ваші звернення щодо порушень законодавства про освіту керівництвом Міністерства освіти i науки України розглянуто.

За результатами аудиту Рахункової палати України щодо ефективності використання коштів Державного бюджету України на підготовку фахівців з вищої освіти за юридичним напрямом, вищими навчальними закладами освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації з порушенням бюджетного законодавства витрачено 2,5 млн. грн.

За дорученням Генеральної прокуратури України відповідну перевірку проведено прокурорами АР Крим, Черкаської, Львівської областей та м. Києва. Про ці результати докладно поінформовано Рахункову палату України.

Упродовж останніх років спостерігається тенденція до зменшення кількості дітей шкільного віку, що призводить до закриття загальноосвітніх навчальних закладів, особливо у сільській місцевості. Питання ліквідації та реорганізації комунальних загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту» належить до компетенції місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У разі порушень закону органами прокуратури вживалися відповідні заходи реагування.

На розгляді у Кабінеті Міністрів України перебуває проект нового порядку ліцензування, в якому передбачено відповідальність навчальних закладів та експертів за достовірність інформації та висновків, що подається органу ліцензування.

Генеральною прокуратурою України 25.09.2006 за фактом нецільового використання в особливо великих розмірах бюджетних коштів Інститутом інноваційних технологій Міністерства освіти і науки України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 210 КК України.

В. о. начальника відділу захисту
прав та свобод неповнолітніх
Генеральної прокуратури України
І. Кучеріна

До слова. Спеціалізована державна податкова інспекція у м. Києві по роботі з великим платниками податків з 14 вересня по 4 жовтня 2006 року провела планову документальну перевірку Міжрегіональної Академії управління персоналом. А саме своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків та зборів в Академії, здійснення валютних операцій, додержання порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), наявність свідоцтв про державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності та ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, торгових патентів.

Претензій до господарської діяльності Міжрегіональної Академії управління персоналом з боку податкових органів немає.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com