Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Подяка за підтримку

Голові Наглядової Ради МАУП
професору Г.В.Щокіну 

Ректору МАУП професорові
М.Ф.Головатому

Шановні панове!

11 листопада цього року в селі Здвижівка Бородянського району, що на Київщині, відбулася культурно-мистецька акція, яка дістала назву «Виїзні мистецькі студії».

У рамках цього проекту учні художньої студії Ігоря Цикури (Національний університет «Києво-Могилянська Академія») створили художнє панно в ігровій кімнаті місцевого дитячого садочка. Там було розписано близько вісімдесяти квадратних метрів стін. У розписі використані сюжети українських народних казок та легенд.

Увечері того ж дня у Здвижівському сільському клубі відбувся святковий концерт за участю київських митців. Перед концертом були подаровані книги, зібрані спеціально для Здвижівської сільської бібліотеки. Частину цих книг люб’язно надала Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Висловлюю Вам щиру подяку за співпрацю та розуміння. Враховуючи характер цієї мистецької акції, симво­лічно, що поряд є не байдужі люди, які не з комерційних чи політичних міркувань займаються доброчинністю, а через щиру приязнь та любов до людей своєї землі.

Продюсерська агенція «Студія Мистецьких Ініціатив» організувала відеозйомку акції та має намір створити відеофільм — «Здвижівка. Кольори оберегів». Прем’єра фільму планується у березні 2007 року в Здвижівці. Вважаю за необхідне повідомити Вас про те, що в титрах цього фільму обов’язково буде вказано всіх, хто був причетний до цієї благородної справи.

Сподіваюся, що «Виїзні мистецькі студії» відбудуться і в інших українських селах та містечках і ми неодноразово матимемо нагоду для спів­праці.

З повагою
Олександр Кочубей,
директор «Студії
Мистецьких Ініціатив»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com