Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПОШУК ПРИХОВАНИХ ІСТИН

Побачив світ черговий, п’ятий, номер журналу інтелектуальної еліти «Персонал» за 2006 рік.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом уже традиційно проводиться конференція «Православні духовні цінності в умовах глобалізму». Погляди на цю проблему українські та закордонні вчені, політики та духовенство висловили в однойменній статті, яка й відкриває номер.

У рубриці «Економіка і політика» Микола Сенченко закінчує публікацію свого дослідження «Тероризм — винахід міжнародних банкірів для фінансового поневолення світу». Верхівка фінансових корпорацій впродовж років щоразу вдосконалює і урізноманітнює способи й шляхи досягнення повного контролю за глобальними процесами.

Етнонаціональну політику в сучасному українському суспільстві розглядає кандидат політичних наук Михайло Гордієнко.

Ігор Бегей вважає, що нині назріла потреба запровадити в науковий і політичний обіг поняття українська та неукраїнська соціал-демократії на теренах нашої держави.

Мале підприємництво в системі економіки Наталія Шаб-ранська вважає одним із головних рушіїв економічного та нау-ково-технологічного прогресу в суспільстві.

У рубриці «Пізнавальні бесіди» Георгій Щокін у своїй статті піднімає завісу над витоками злочинної комуно-соціалістичної ідеології. її носії в сучасній Україні комуністи, соціалісти та соціал-демократи продовжують справу своїх попередників. Цьому, безумовно, потрібно покласти край, оскільки саме з цими силами завжди співіснуватимуть злочинний сіонізм, хабадський юдо-нацизм та інші єврейсько-расистські ідеології.

Хто нами править? Що з нами зробили? На що нам сподіватися? Відповіді на ці запитання — у публікації доктора філософських наук Олександра Панаріна.

«Дискусійна трибуна» пропонує увазі читачів дослідження біоенергетика Василя Войтюка «Природа життя на планеті Земля».

Рубрика «Менеджмент і бізнес» представлена працею Нелі Швець, яка досліджує зловживання персоналу, дає керівникам методи та шляхи знешкодження загрози кадровій безпеці. Ольга Бродська розповідає про ділову етику в українському бізнес-суспільстві.

До уваги читачів та передплатників «Персоналу» повідомляємо, що електронна версія часопису російською та англійською мовами виходить на сайті МАУП http://personal.in.ua.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com