Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ОСВІТУ - НАРОДОВІ!

Український Народний університет розпочинає просвітницьку діяльність

25 листопада відбулося відкриття Українського Народного університету. У закладі, створенім за ініціативи Міжрегіональної Академії управління персоналом, слухачі матимуть можливість підвищити свою професійну кваліфікацію, рівень політичної та правової культури, а також загальний культурно-освітній рівень. Урочисто відкрили заклад та привітали студентів університету віце-президент МАУП з науково-дослідної роботи Віталій Гайченко, директор центру риторики «Златоуст», доктор педагогічних наук Галина Сагач, виконавчий директор Українського Народного університету Олена Макеєва. «В умовах нових соціально-економічних реалій, що пов’язані з переходом до ринкових відносин, - зазначив, зокрема, Віталій Гайченко, - в державі виникає нагальна потреба у спеціалістах, які мали б всебічну підготовку. Створюючи Український Народний університет, ми керуємося принципом необхідності універсальності освіти. У цьому закладі ми надаватимемо знання правового, економічного, політичного характеру, що, сподіваємося, неабияк стане у пригоді у вашій подальшій професійній діяльності».

Враховуючи необхідність духовного відродження України та зміцнення моральності в суспільстві, діючи на засадах гуманізації та демократизації вітчизняної системи вищої освіти, Український Народний університет забезпечуватиме наповнення всіх ланок освітнього процесу змістом, який би допоміг сформувати в Україні справді громадянське суспільство та правову державу.

Відповідно до програми навчання, слухачі Українського Народного університету опановуватимуть основи економіки та підприємництва, основи правових знань, основи психології, вивчатимуть різні аспекти світової та вітчизняної політики. Вивчатимуть також дисципліни «Українознавство» та «Основи християнської віри».

Навчальний процес здійснюватиметься у формі вечірнього навчання. Ця форма є найгнучкіша і найдинамічніша, вона здатна реагувати на зміни в суспільному житті і дає змогу в порівняно короткий термін опанувати матеріалом. Задля ефективного засвоєння матеріалу з урахуванням індивідуальних можливостей слухача та на базі його попередньої підготовки навчальний процес буде організовано і на основі традиційних лекцій і семінарських занять, і у формі бесід, загальних дискусій, круглих столів, консультацій тощо.

Український Народний університет відкрито при кожному регіональному підрозділі Академії, а це 60 філій, інститутів, відділень. Близько 50 слухачів Українського Народного університету по всій Україні отримали цього дня новенькі посвідчення. Також їм вручено «Кобзарі» Тараса Шевченка, що побачили світ у видавництві МАУП.

За словами виконавчого директора Українського Народного університету Олени Макеєвої, нині виявляється неабиякий інтерес до закладу та його навчальних програм.У зв’язку з чим набір слухачів до університету продовжено. Для бажаючих отримати освіту в Українському Народному університеті нагадаємо:

Для вступу необхідно подати:

  1.  Заяву на ім’я ректора Академії;
  2. Оригінал (копію) документа про освіту;
  3. 4 фотокартки розміром 3х4 см;
  4. Паспорт;
  5. Довідку з місця роботи (для тих, хто працює);
  6. Копію платіжного документа.

За довідками звертатися:

03039, Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП
 Т.: (044) 490-95-05, 494-47-47
 Факс (044) 524-95-11
E–mail:iapm.@iapm.edu.ua
www.iapm.edu.ua 
ЗКПО 00127522, рах. №26004300289901
АКБ „ТАС-Комерцбанк” МФО 300164

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com