Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ізраїль вимагає зупинити свободу слова в Україні

Єврейські об’єднання колишнього Радянського Союзу виявили прагнення знищити найбільший український вищий навчальний заклад за критику єврейського екстремізму та держави Ізраїль

Вимоги ізраїльського уряду і міжнародних сіоністів заборонити найбільшому й найавторитетнішому українському вищому навчальному закладу (Міжрегіональній Академії управління персоналом) висловлювати й публікувати критичні зауваження щодо ізраїльського та єврейського екстремізму стали ще одним прикладом невимовного зухвальства.

Понад те, за викриття ізраїльської політики екстремізму Ізраїль вимагає закриття МАУП.

Однозначно Ізраїль, керований таким екстремістом, як Аріель Шарон – злочинцем, якого навіть ізраїльська комісія Кахана визнала відповідальним за різанину більш як 1000 людей у Сабрі і Шатілі в Лівані, - є прихильником расової вищості єврейського народу, державою апартеїду. Ізраїль майже повністю обмежує імміграцію для осіб єврейського походження (незалежно від того, віруючі вони чи ні), забороняє шлюби між євреями і «неєвреями». Тут навіть священнослужителям коханім заборонено брати шлюб з особою, яка  сповідує єврейську релігію, але має хоч трохи неєврейської крові. Такий підхід призводить до ізоляції «неєвреїв» Ізраїлю – і щодо помешкання, і щодо шкіл, і щодо цілих поселень. Ізраїль відповідальний за гноблення трьох мільйонів палестинців на Західному Березі Йордану.

Прихильники єврейської расової вищості, які домінують в міжнародному сіонізмі, поширюють ідею єврейського супрематизму серед євреїв інших країн. Існують єврейські організації, які координують такі дії, а також впливають на урядову політику, беруть під контроль ЗМІ в багатьох країнах. У США Конференція президентів головних американських єврейських організацій (CPMAJO) координує роботу 122 окремих єврейських організацій, аби проштовхувати і захищати єврейські стратегічні інтереси (наприклад, війна в Іраку). Єврейські екстремістські групи (такі, як ADL) контролюють освітні установи і ЗМІ, щоб убезпечити себе та своє домінування від викриття. Підтвердження могутнього єврейського домінування можна знайти у висловлюваннях головного єврейського лідера Сполучених Штатів.

Стівен Стейнлайт, недавній голова відділу Національних справ найбільшої єврейської організації в Америці – Американського єврейського комітету – написав в одному з єврейських видань, що він, «як і всі єврейські діти його покоління, вітав іноземний прапор, вдягав іноземне обмундирування... але пам’ятав, що справжньою його батьківщиною є Ізраїль». Він також заявив, що його вчили «вищості єврейського народу над «неєвреями»... – людьми менш чутливими, розумними і моральними, ніж ми».

Єврейські екстремісти, безумовно, зацікавлені у приховуванні таких виявів єврейського супрематизму від «неєвреїв», тому їхні зусилля спрямовані на обмеження свободи думки і слова будь-кого, хто намагається сказати правду про цей небезпечний «феномен».

Не так давно Ізраїль поставив вимогу, щоб Україна примусила кандидата в депутати парламенту України – президента МАУП Георгія Щокіна – відмовитися від його дій. Прихильники домінуючої ролі євреїв повідомляють, що вони не намагаються керувати іншими націями – насправді ж вони намагаються присікти основне людське право вільного слова і вільного вибору в країнах, які відрізняються від їхньої!

 

Девід Дюк,
доктор філософії - колишній
конгресмен Луїзіани

(Цю статтю було вперше опубліковано на офіційному веб-сайті Девіда Дюка).

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com