Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чим думає міністр-соціаліст Ніколаєнко і чиновники Міністерства освіти?

Як ми уже повідомляли, Міжрегіональна Академія управління персоналом подала позов до Міністерства освіти і науки України з приводу визнання незаконності вимог щодо зміни організаційно-правової форми Академії і необгрунтованих відмов у проведенні ліцензування спеціальностей і відокремлених підрозділів. Міносвіти всіляко гальмувало розгляд справи, а на засіданні 7 грудня 2005 року виступило з клопотанням здійснити правову експертизу з питань зміни організаційно-правових форм недержавних вищих навчальних закладів. І це після того, як під тиском чиновників міністерства було змінено організаційно-правові форми і найменування більш як 60% ВНЗ недержавної форми власності.

20 грудня 2005 року новий юридичний радник міністерства, який замінив звільненого керівника юридичної служби, в залі Господарського суду Києва зробив сенсаційне повідомлення про те, що він шокований діями колишнього керівництва юридичної служби  та інших служб Міносвіти, які вимагали зміни організаційно-правової форми недержавних ВНЗ. Мовляв, жодних наказів з цього приводу Міністерство освіти не видавало і нічого  ні від кого не вимагає, і що недержавні навчальні заклади можуть функціонувати в організаційно-правових формах, передбачених цивільним законодавством України. Недержавні ВНЗ, з його слів, можуть подавати документи на ліцензування й акредитацію без вимог, які раніше незаконно пред’являлися.

Наступне засідання суду відбудеться 26 грудня 2005 року.

Сподіваємося, невдовзі стане відомо, хто відповідатиме за всі ці неподобства, які творилися останнім часом у Міністерстві освіти і науки під керівництвом соціаліста Ніколаєнка.

 

Управління справами МАУП 

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com