Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

РУКИ ГЕТЬ ВІД МАУП!

Заява Антинаклепницької ліги України

Останнім часом в засобах масової інформації України, що переважно знаходяться у власності представників просіоністських сил, з’явилися повідомлення про призупинення розгляду Конгресом США питання про відміну поправки Джексона – Веніка стосовно України, яке зініційоване деякими єврейськими організаціями, зокрема, Антидифамаційною лігою США, яка за висловленням дослідника єврейського походження С.Лілієнталя є «єврейським гестапо».

Однією із причин цього стала Заява Президії Міжнародної Кадрової Академії «Припинити всесвітній сіоністський наступ на свободу слова і думки», в якій відома і поважна міжнародна організація заявила рішучий протест проти організованої сіоністами широкомасштабної кампанії проти Ісламської Республіки Іран та її Президента Махмуда Ахмаді Неджада. Ця кампанія дифамаційного наступу сіоністських ЗМІ на свободу слова і думки набула істеричного загострення після виступу Президента Ірану на міжнародній студентській конференції «Світ без сіонізму», де він процитував слова іранського духовного лідера Аятоли Хомейні про майбутню загибель Ізраїлю та США.

З подачі антиукраїнських деструктивних сил слова про загибель Ізраїлю і США сіоністські ЗМІ настирливо нав’язують президентові Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) Георгію Щокіну, втягуючи таким чином МАУП у видуману єврейськими ортодоксами проблему залежності відміни поправки Джексона – Веніка з начебто антисемітською діяльністю Академії.

Насправді діяльність Академії не є ні антисемітською, ні антиізраїльською, ні антиамериканською. І це доказали більше сорока рішень, постанов, ухвал судових і прокурорських органів. Діяльність МАУП є активно проукраїнською, національно-патріотичною і наступальною, що напевне і непокоїть відомих заморських і заокеанських «мудреців» та їх вірних «українських» служок, до яких, на жаль, долучились і деякі «пропрезидентські» діячі, ставлячи тим самим під сумнів проукраїнськість влади в Україні.

Представники влади, які фактично таємно  долучилися до цькування МАУП, повинні пам’ятати, що існує ст. 19 Загальної декларації прав людини ООН і ст. 34 Конституції Україні, які проголошують свободу думки, слова і переконань, право збирати, накопичувати і розповсюджувати будь-яку інформацію. Якщо вони вважають, що режим тоталітаризму в Україні уже встановлено, то хоча б подбали про відміну дії в державі вищеназваних демократичних правових норм.

Усі негаразди в Україні і в її міжнародній діяльності відбуваються не з вини МАУП чи інших національно-патріотичних організацій і діячів, а з причини непрофесійних, непатріотичних дій можновладців, як це було при Кравчукові, Кучмі, і, на жаль, відбувається за діяльності так званої «помаранчевої» команди. Треба дбати про українські інтереси, а не інтереси кланових угрупувань, і усіляких зарубіжних «друзів» і порадників, тоді і бог допоможе.

Вимагаємо припинити злісні нападки на національно-патріотичну, високопрофесійну організацію, якою є МАУП. Припинити тотальний наступ чиновницьких, прокурорських, податкових структур, які виконують явно замовне завдання по дискредитації і знищенню Академії.

Тоталітаризм, в який би одяг він не рядився, бандитський чи сіоно-соціалістичний, в Україні не пройде!

Руки геть від МАУП!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com