Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ВІДСТОЇМО МАУП!

Звернення президента МАУП Георгія Щокіна до співробітників Академії

Шановні колеги!
 
Всеукраїнський страйк, у якому беруть участь студенти, викладачі, співробітники МАУП, триває. Події останніх днів відбувалися таким чином.

Середа, 14 грудня. Кілька тисяч маупівців пікетували Кабінет Міністрів України з вимогами відставки міністра освіти С.Ніколаєнка, припинення адміністративних переслідувань нашої Академії та дискримінації недержавних закладів освіти загалом, а також надання автономії ВНЗ вищого рівня акредитації. Ні прем’єр, ні його заступники до нас не вийшли, демонструючи свою чиновницьку зневагу до української молоді – майбутнього нації. Наші вимоги було передано через керівника управління гуманітарної політики.

Четвер, 15 грудня. Близько трьох тисяч маупівців (зокрема студенти філій) пікетували секретаріат Президента України з тими ж вимогами, але ні Президент, ні керівник його секретаріату також до протестуючих не вийшли, що вказує на змову нинішньої влади проти МАУП. Вимоги було передано також через керівника управління президентського  секретаріату.

П’ятниця, 16 грудня. МАУП пікетувала Представництво ООН в Україні, якому  з огляду на попередню байдужість державної влади було передано наші заяви про використання проти Академії адмінресурсу та політичних репресій, які, на наше переконання, були спричинені провокаційними заявами МЗС Ізраїлю, що є неприпустимим вручанням у внутрішні справи нашої держави. Наші звернення передано в Єврокомісію, ПАРЕ, ЮНЕСКО, ООН, інші європейські та світові структури.

Отже, нищення МАУП відбувається державною Ізраїль за допомогою верхівки сіонізованих соціалістів і таких самих сіонізованих «помаранчевих» можновладців, які відмовилися захищати українських громадян, передусім молодь. Президент України В.Ющенко самоусунувся від цього спровокованого іноземною державою конфлікту, чим вкотре підтвердив свою залежність від чужинських впливів. Демонструє «нейтральність» і його дружина К.Чумаченко (вона очолює фонд, що має опікуватися саме молоддю). Такий стан речей нагадує сумнозвісний режим Кучми – Януковича –Медведчука і не має нічого спільного з демократичними цінностями. Скорше йдеться про встановлення в Україні сіоно-соціалістичного режиму, що набуває ознак тиранії мафіозного штибу.

Ми не відчуваємо в питанні розв’язання конфлікту зацікавленості державної влади, яка міцно утримує Україну на одному з перших місць у світі за корупцією (це офіційно оприлюднено міжнародною антикорупційною організацією «Транспоренсі Інтернешенел» - див. «Українська газета плюс». – 2005. – № 46. – С. 3). Масові акції студентства нічого, крім люті, у нинішньої влади не викликають. Схоже, слід очікувати чергових звинувачень проти учасників протесту (як це було, наприклад, 2001 року, коли Кучма, Плющ і Ющенко назвали  демонстрації «проявами фашизму»).

Влада вдалася і до політичних брудних технологій, завдяки яким їй вдалося розпорошити блок національно-патріотичних сил напередодні парламентських виборів, що також нагадує попередній кучмізм. Усе це вказує на злочинну змову проти МАУП – одного з останніх оплотів українства в сучасній освіті – та проти національно свідомих політичних партій і блоків. Однак цього зробити їм не вдасться! Ми сповнені рішучості відстояти свою українську альма-матер і покласти край усім антиукраїнським проявам.

Нині, в день Святого Миколая, починає діяти наше наметове містечко навпроти будинку уряду. Завтра в київському суді розглядатиметься наш позов до Міністерства освіти, яке протиправно не розглядає наші ліцензійні й акредитаційні справи. Прохання до всіх регіональних підрозділів виставити намети з вимогою відставки міністра-соціаліста Ніколаєнка біля місцевих державних адміністрацій і забезпечити якнайширше розповсюдження наших газет. Звертайтеся до всіх національно-патріотичних організацій за допомогою і до всіх християнських церков з проханням проведення молебнів за МАУП. З Божою та людською українською допомогою ми обов’язково переможемо, позаяк правда на нашому боці!

Хай береже нас Бог! До перемоги!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com