Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ВПЕРЕД У МИНУЛЕ?

Обов’язок кожного чесного журналіста - повно і всебічно повідомляти громадськість про важливі події та процеси в державі

Однак, схоже, професійна вимога для більшості всеукраїнських ЗМІ небажана. Конфлікт між Міністерством освіти і Міжрегіональною Академією управління персоналом, що вивів на вулиці в акціях протесту проти репресій влади десятки тисяч студентів, викладачів, їхніх прибічників по всій Україні, вони не помітили. Замовчали за цензурною вказівкою з владних кабінетів і офісів, вкотре довівши тим самим свою «незалежність». Натомість, підібгавши злякано хвости, сторожові пси «прив’язної демократії» дружно накинулися «мочити» МАУП за вигадану провину щодо скасування дискримінаційної «поправки Джексона-Венніка» - сіоністського жупела проти України. Українці, правду яких цесарськи заборонено, мають знати «друзів народу» -  вірних прислужників нинішньої влади, яка, здається, поступово дедалі більше скочується до сіоно-більшовицького минулого. Це передусім:
«Сегодня»
«Факты»
«Газета по-киевски»
«Дзеркало недели»
«2000»
«Україна молода»
«Киевские ведомости»
«Газета по-українськи»
«УТ–1»
Ми вдячні тим, хто, на противагу названим ЗМІ, і за нової влади відмовляється жити за «темниками», обстоює право на свободу слова й інформації.
Гадаємо, не помилилися ті, хто обрав «Українську газету плюс», «За вільну Україну плюс», «Донеччину», «Інформаційний бюлетень», «Гомін Волині», «Вільну думку», інші видання федерації патріотичних видань України. Правду не замовчите, вона прорве загати, хоч би як їх вибудовували цензори.
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com