Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗАЯВА УКРАЇНСЬКОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇ З ПРИВОДУ ПРИЗНАЧЕНЬ ВИСОКОПОСАДОВЦІВ В.ЮЩЕНКОМ

Віктор Ющенко на Майдані наголошував, щo головний його здобуток - демократична команда. Однак тільки-но помаранчева команда прийшла до влади, одразу виявилося - якраз команди у Віктора Андрійовича й немає. Була група опозиціонерів, згуртована спільною ненавистю. Коли ж спільного ворога подолали, команда Ющенка стала виявляти ті ж хиби, що й оточення Кучми: корупційні скандали, сумнозвісний клановий принцип у призначеннях на вищі посади, перерозподіл на свою користь приватизованих злочинним шляхом українських виробництв, заяви про «чисті руки» за неймовірних розкошів можновладців.

Українська Консервативна партія завжди послідовно виступала проти невдалих призначень Президентом України високопосадовців. Ми не раз нагадували В.Ющенку його ж передвиборне гасло: «Професійність, порядність, патріотизм». На нашу думку, кадрова політика В.Ющенка не відповідає ні європейським стандартам, ні національним інтересам, ні вимогам професійної етики державного чиновника. Ми не згадуватимемо про таких «професіоналів» і «патріотів», як Д. Жванія, Є. Червоненко, О. Турчинов. Вони довели свою професійну неспроможність і тепер у відставці.  Однак у кріслах міністрів і досі сидять О. Баранівський, якого ціле літо пікетували українські фермери (замість продуктивно працювати), Ю.Луценко, який в опозиції прославився гучними заявами, а тепер замість втілювати в життя президентське гасло «Бандитам - тюрми» намагається втриматися на плаву за допомогою елементарного пустодзвонства. Окрім як «політичною подякою» Соціалістичній партії за підтримку на виборах нам важко пояснити і призначення Президентом на посаду міністра освіти і науки С.Ніколаєнка. Ця людина відома своїми ретроградськими поглядами на освіту, палкий прихильник радянської освітньої системи, який планомірно і цілеспрямовано бореться проти всього новітнього і прогресивного в науці та освіті.

Чашу нашого терпіння вихлюпнуло призначення главою Державної адміністрації Запорізької області лютого українофоба Євгена Червоненка. Призначення відбулося в найкращих традиціях Кучми – зненацька. Зате нинішній Президент України може бути втішений – йому вдалося вигідно працевлаштувати чергового свояка.

Дивний збіг: Євгена Червоненка призначили на другий день після його виступу в телевізійній програмі «Іду на Ви». Тоді він, бризкаючи слиною, поганив МАУП і все українство, у такий спосіб солідаризуючись із прес-службою Президента Ющенка, яка оприлюднила спеціальну заяву про осуд керівництва МАУП за антисемітизм і ксенофобію. Ми поважаємо особисту думку нашого Президента, але тільки якщо вона й справді його особиста. А президентську заяву проти МАУП, і це визнали навіть провладні ЗМІ, було оприлюднено на вимогу ізраїльської влади, яка, схоже, й наказала Президентові України так вчинити.

Та, очевидно, після корупційних скандалів Вікторові Андрійовичу стає дедалі важче знаходити тепленькі містечка для своїх кумів і підкумків. Нині, щоб стати губернатором або підпанком, кандидат мусить бути «особисто відданим Президенту». Є.Червоненка послали в козацький край. Як колись: польські магнати ніколи не селилися поблизу козацьких земель – їхні інтереси представляли орендарі з «богообраного народу». Польська влада тоді ніби спеціально дражнила козацтво присутністю на їхніх землях чужого за вірою і звичаями ворожго своїм ставленням до українців народу. І це часто призводило до міжетнічних конфліктів. Нинішня влада, схоже, вирішила знову розіграти цю карту. Адже Червоненко не раз публічно заявляв, що ненавидить українське козацтво за їхній, нібито, антисемітизм. Лякав навіть тим, що козаки, мовляв, різали вагітних жінок. За такі наклепницькі закиди народний депутат О.Тягнибок вимагав притягти українофоба до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Здається, саме ця його риса Червоненка прислужилася йому в обранні на цю посаду.

В.Ющенко вже влітку посилав одного зі своїх «богообраних» представників, а саме П.Порошенка, залагодити вибухонебезпечну ситуацію навколо  Хортиці. Тоді П.Порошенко як голова комісії, що мала припинити знущання над національною святинею, фактично благословив перетворення козацької колиски на центр розваг для товстосумів. З його дозволу було відновлено будівництво автобану по козацьких кістках. Відтепер мости через Хортицю будуватиме Червоненко – міністр-невдаха, особистий водій В.Ющенка. На нашу думку, цього замало, щоб керувати таким стратегічним краєм, як Запорізька область.

Отож вимагаємо позбавити повноважень  нинішнього губернатора Запорізької області й призначити на цю посаду українського патріота з козацькими коренями, який дбатиме про колиску українського козацтва і не дозволить на кістках захисників України будувати розважальні центри та автобани.

Українська Консервативна партія вимагає від Президента України запровадити цивілізовані стандарти в призначеннях на вищі державні посади, здійснюючи надалі відкриті рейтингові конкурси, й у найближчий час усунути з посад усіх вищих державних чиновників, які не відповідають своїм посадам.

14 грудня 2005 р.

Президія Національної Ради
Української Консервативної партії

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com