Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НЕПРАВДА ПРО ПОПРАВКУ ДЖЕКСОНА-ВЕННІКА!

Уже не перший день юдо-нацистські ЗМІ  в Україні та деякі самопальні лідери місцевого єврейства «скачуть халяндри» навколо старої поправки Джексона-Венніка. «Реактивні новини» Рабиновича мчали наввипередки з «Обозревателем» Бродського. «Обком» наступав на п’яти провладно-соціалістичному «Інтернет-репортеру». Та що там «Інтернет-репортер», коли сама «Українська правда», ця наріжна каменюка свободи слова за всіх режимів, теж видала своє «бе-е-е»: «Конгрес США відмовився скасувати поправку Джексона-Венніка через антисемітизм в Україні». Звідси — а де ж у нас той антисемітизм? Знаємо де — в Києві, на Деміївських пагорбах. МАУП називається. А хто там за Нестора Махна, Симона Петлюру, Гонту із Залізняком і Богдана Хмельницького в одній особі? Відомо, хто. Один професор, а заразом ще й лідер Української консервативної партії. Отже, куди дивиться наша влада взагалі, а Гарант зокрема?

Апогею вся ця маячня сягнула у вчорашній вечірній програмі 5-го каналу під орудою Данила Яневського. Такого стовідсоткового маразму в телеефірі не траплялося навіть у його найгірші часи. Йшлося начебто про Всеукраїнську акцію студентів і викладачів МАУП проти псевдореформаторських закидів міністра-соціаліста Ніколаєнка. Відповідно запросили представника МАУП, начальника Головного управління кадрової та правової роботи Василя Короткіна. І кого ж йому дали в опоненти? А такого собі Олександра Наймана, який не має жодного стосунку ні до Міністерства освіти і науки, ні до цього конфлікту взагалі. Зате, за чутками, не засинає, доки не переконається, чи не ховаються у нього під ліжком особливо злісні антисеміти Валерій і Наталя Лапікури та  професор Яременко. Дискусія розвивалася за всіма правилами юдейського «темника». Василь Григорович Короткін пояснював причини страйку найбільшого в Україні ВНЗ, а Найман з Яневським йому у відповідь переводили стрілки на поправку Джексона-Венніка.

І ось щойно луснула ця величезна мильна булька, та ще й як! Цитуємо офіційне повідомлення з американського боку. Марк Лєвін, виконавчий директор Національної конференції однієї з найвпливовіших у США єврейських організацій роз’яснює:

  • «Жодного зв’язку між антисемітизмом в Україні і скасуванням чи нескасуванням поправки не існує. Процитовані в українському інтернеті висловлювання представника Антидифамаційної ліги Джекобсона і голови українсько-американської координаційної ради Гавдяка не дають підстав для тих коментарів, що їх подали українські ЗМІ».
  • «Серйозна стурбованість американських конгресменів ситуацією в Україні загалом і антисемітизмом зокрема — це міф, у який важко повірити нормальній людині».
  • «Єврейська причина була не єдиною перепоною на шляху скасування Поправки. Набагато більшу роль відігравали проросійські симпатії певних конгресменів й інтереси аграрного лобі, яке боїться конкуренції з дешевими українськими продуктами. Зараз ставлення до України в Конгресі кардинально змінилося на краще».
  • «Головне ж — внесення до порядку денного питання про розгляд подальшої долі горезвісної Поправки на нинішній сесії Конгресу, яка щойно закінчилася, навіть попередньо не розглядалося. Ймовірно, це станеться наступного року ближче до виборів в Україні».
  • «Той, хто цитує на всіх перехрестях Гавдяка і Джекобсона, які насправді є противниками скасування Поправки, не знає або свідомо замовчує той незаперечний факт, що вплив організацій, які вони представляють, на американський Конгрес ДОРІВНЮЄ НУЛЮ. Водночас усі, без винятку, організації американських євреїв, які входять до єврейського лобі в Конгресі, однозначно підтримують скасування Поправки для України. Тож розмови всіляких там «антидифаматорів» і самозваних координаторів - стовідсоткова політична спекуляція».

Як бачите, забрьохалися  брехнею по саме нікуди - що рабиновичі- кацмани,  що Порошенко з Данилом Яневським.

А тепер — найпікантніше. Інтерв’ю достоповажного реба Левіна ми взяли з сайту… Асоціації єврейських організацій і громад України (ВААД). Очолює цю структуру радник Президента України Віктора Ющенка з проблем національних меншин Йосип Зісельс. Інформацію від Левіна Зісельс отримав 17 грудня, тож сподіваємося, що він уже встиг дійти до кабінету № 1 і покласти її на стіл Віктора Андрійовича.

Залишається, щоправда, без відповіді одне, але суттєве запитання: що насправді сталося? Хлопці лопухнулися чи справжній автор антимаупівського «темника» терміново дав відбій?

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com