Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ГЛИБОКА КРИЗА ВЛАДИ

Доповідь голови Української Консервативної партії Георгія Щокіна на IV з’їзді партії

Спочатку про поточну політичну ситуацію. Те, що відбувається нині в Україні, має всі ознаки глибокої кризи влади: в розпал зими виявилися неузгодженими договори про постачання палива; гальмується процес затвердження державного бюджету на наступний рік; на вулиці дедалі частіше виходять різні групи населення на захист своїх прав і свобод. Усе це нагадує передреволюційну ситуацію, якою можуть скористатися і ворожі до України сили.

Чому так сталося? Головна причина, на мій погляд, - помітна невідповідність усіх гілок влади, її непрофесіоналізм і неукраїнськість. Нинішня влада з усіма її оманливими «помаранчевими» гаслами виявилася байдужою до власного народу, такою ж корумпованою і клановою, як і попередній кучмізм. Нинішній уряд складається з кількох пов’язаних між собою груп: Прем’єр Єхануров, його перший заступник Сташевський, міністр охорони здоров’я Поляченко (разом з його батьком — керівником Київміськбуду) належать до так званого будівельного клану, яких об’єднує спільна діяльність; віце-прем’єри Кириленко і Безсмертний, а також  міністри Павленко, Балога та деякі інші — залишки вже збанкрутілої «помаранчевої»  команди; міністри Луценко, Барановський і Ніколаєнко —  соціалісти, переважна більшість яких  — учорашні функціонери  злочинної КПУ. Усі названі групи, за повідомленням різних ЗМІ, мають зв’язки з сіоністськими та іншими колами організованого єврейства, що небезпечно  для національних інтересів  України. Тому нинішній режим можна визначити як сіоно-соціалістичний і, відповідно, неукраїнський.

Звісно, такий кадровий склад уряду (про неукраїнський склад парламенту відомо вже давно) відбувся за безпосередньої участі Президента країни Віктора Ющенка. Ось що, наприклад, пишуть про нього в ізраїльських виданнях (далі мовою оригіналу): «От Пиреней до Урала нет сегодня  более проеврейски настроенного главы государства, чем Виктор Ющенко. За океаном с ним может в этом сравниться только Джордж Буш. Президент Украины  постоянно демонстрирует свой филосемитизм…» (http:rjews.net/gazeta/lib/briman/050707(08.12.2005). «Філосемітизм» наш Президент підтвердив і недавнім призначенням одіозного Червоненка главою Запорізької облдержадміністрації, який напередодні прийняв юдаїзм і на телеканалі «1+1» розпалював міжнаціональну ворожнечу, що стало навіть предметом обговорення в парламенті. Це, на мою думку, не просто призначення, це — виклик всьому українству! І кинув цей виклик не хто інший як Президент, укотре демонструючи свою цілковиту залежність від «філосемітизму». Звісно, з таким Президентом, з таким урядом і парламентом (додамо сюди ще й корумповану судову систему) національне відродження  України неможливе. Нині треба чесно визнати, що країною керує не зовсім українська родина, яку оточують зовсім не українські люди.

Нищення національно-патріотичного блоку

Завдання нинішньої сіоно-соціалістичної влади -  недопущення до парламентських виборів національно-свідомих політичних сил. Спочатку, як ви знаєте, планувалося об’єднання в єдиному блоці ВО «Свобода», УНА Ю.Шухевича та нашої УКП. Потім партія О. Тягнибока вирішила йти на вибори самостійно, а позавчора нас повідомили про аналогічне рішення УНА, яку влада підступно поставила перед вибором — або реабілітація (кількох членів УНА було ув’язнено  за участь в акції «Україна без Кучми»), або «боротьба з сіоно-соціалізмом». Наші партнери вибрали перший варіант, і ми не можемо їх за це ганити — свою любов до України вони довели кількома роками ув’язнення. Я переконаний: і ВО «Свобода», і УНА залишаються національно-патріотичними партіями і боротимуться за Українську Україну!

Однак усе вище викладене свідчить про підступність, ворожість і аморальність нинішньої влади, яка діє проти національного відродження України. З такими людьми не може бути жодних домовленостей, позаяк вони або приховані вороги, або свідомі зрадники.

Ситуація навколо МАУП

12 грудня ц.р. на засіданні керівництва МАУП, її інститутів і філій з участю студентської ради було ухвалено оголосити з 14 грудня безстроковий всеукраїнський страйк з вимогами відставки міністра освіти С. Ніколаєнка, припинення переслідувань МАУП і надання автономії українським закладам освіти вищого рівня акредитації.

Страйк — це остання спроба достукатися до влади, бо на кілька десятків листів (!) до вищого керівництва держави МАУП відповіді не отримала. Навпаки, нам не дають можливості вчитися, працювати й взагалі жити. Нині МАУП і всі її регіональні підрозділи перебувають під загрозою тотальних перевірок Міносвіти, Генпрокуратури, МВС і Податкової служби. Усе це організували сіоністи і соціалісти, які дорвалися нині до влади, зокрема міністр Ніколаєнко, нардепи Рудьковський, Садовий, Мордовець, Фельдман, Юхновський, Гмиря, Карнаух та ін.

Як нам стало відомо, протиправну кампанію умисного знищення найбільшого закладу освіти України — МАУП — сплановано в Ізраїлі, що опосередковано підтверджено  недавнім зверненням МЗС цієї держави з вимогою «закрити МАУП». Схоже, Ізраїль «замовив» МАУП через першого заступника голови Соціалістичної партії Йосипа Вінського за величезного хабара, який використовують соціалісти для своєї виборчої кампанії. Знищення МАУП, згідно з цим повідомленням, здійснюється за дорученням Вінського міністром освіти і науки С.Ніколаєнком і міністром внутрішніх справ Ю.Луценком — відомими соціалістами, а також заступником Генерального прокурора Т. Корняковою і главою Податкової служби Кірєєвим, яких пов’язують з організованим єврейством. Задіяні в цій злочинній змові також інші соціалісти і сіоністи.

Викладена нами версія знищення МАУП має опосередковане підтвердження, зокрема:

  • інтернет-сайт «Інтернет-репортер», який належить соціалістам Вінському і Рудьковському, здійснював злісну наклепницьку кампанію проти МАУП;
  • лідер соціалістів О. Мороз недавно зустрівся з рабином Асманом, який співпрацює з відомим сіоністським В. Рабиновичем, громадянином Ізраїлю. З Рабиновичем  тісно пов’язаний і скандально відомий А. Деркач, який опинився у списках Соцпартії;
  • у парламенті безплатно роздавали якусь нову газетку соціалістів (назва на кшталт «Свобода і істина») з наклепницькими матеріалами про МАУП;
  • газета соціалістів «Товариш», саме число з наклепницькими випадами проти МАУП, вкидають у кожну поштову скриньку по всій Україні (це близько 20 млн примірників!).

Усе це свідчить про можливу злочинну змову закордонних і місцевих сіоністів з керівництвом Соціалістичної партії України проти українського закладу освіти — МАУП, відомою своєю принциповою позицією щодо загрози сіонізму.

Тим часом сіоністські телеканали  та інші ЗМІ навмисно змішують в одне навчально-виховну роботу МАУП як вищого навчального закладу і громадсько-політичну діяльність Міжнародної Кадрової Академії та Української Консервативної партії, які я очолюю.

Жодний суд не зміг довести якоїсь протиправної діяльності МАУП упродовж багатьох років, тому україножери вдаються до відвертої брехні та протизаконних дій — репетують про якісь «фальшиві дипломи», розпускають брудні чутки, звинувачують у вигаданих порушеннях, організовують численні перевірки. Взагалі моральний рівень нинішнього керівництва Міносвіти, зокрема міністра Ніколаєнка та його заступників Жебровецького і Степка, надто низький, що є найбільшою загрозою для виховання української молоді.

Однак правда на нашому боці, тому ми повинні перемогти,  розбити злочинний альянс сіоно-соціалістичних сил в Україні. Нині ставлення до МАУП - своєрідний тест на патріотизм, оскільки україножерів легко впізнати саме за їхнім негативізмом щодо української МАУП. Цих україножерів треба привчити виконувати Загальну декларацію прав людини ООН та Конституцію України, де чітко означено права кожного на свободу думки, слова і  переконань. Наприклад, недавно мер Лондона критикував Ізраїль з його сіоністським режимом, а на останній сесії Генасамблеї ООН прийняли аж шість антиізраїльських резолюцій. І щось не чутно про застосування скандально відомої поправки Джексона — Веніка проти Великої Британії або про вимоги Ізраїлю розпустити ООН. Треба вміти захищати свої національні інтереси, а не зраджувати їх, як нинішня державна влада!

Найближчі завдання

Зі сказаного стає зрозуміло: Українська Консервативна партія йде на вибори самостійно, але співпрацюючи з національно-патріотичними силами — релігійними, козацькими, молодіжними та іншими громадськими організаціями. Нині Україна на порозі чергового етапу своєї національно-визвольної боротьби за український народ, українську землю і українське майбутнє. Згідно із згадуваною Загальною декларацією прав людини ООН, люди можуть «вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення». Якщо нинішній сіоно-соціалістичний режим, добре відомий нам  за 74 роки так званої радянської влади, продовжуватиме своє свавілля, нам не залишається нічого іншого, аби врятувати свою національну Державу від чергового чужинського поневолення. Ми не раби, а вільні громадяни вільної країни. Ми не висували у державну владу ані сіоністів, ані соціалістів, ані їхніх прихвоснів. Ми виступаємо за Українську Україну і для нас Бог і Україна — понад усе!

Найближчі наші завдання такі:

  • провести 24 грудня ц.р. наступний з’їзд УКП, остаточно визначитися зі списками кандидатів у народні депутати і зареєструватися у ЦВК відповідно до вимог законодавства;
  • зібрати найближчим часом форум національно-патріотичних сил, згуртувати свою роботу і висунути українських патріотів у депутати обласного, міського і районного рівнів;
  • врятувати гуртом МАУП як один з останніх оплотів українства, залучити студентську молодь до виборів у місцеві ради, аби замінити знизу сіоно-соціалістичний підмурівок;
  • не лякатися політичних репресій і адмінресурсу нинішнього сіоно-соцалістичного режиму, а чесно і мужньо вести свою національно-визвольну боротьбу в ім’я Бога і України.

Ми переможемо!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com