Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Хто каламутить чисту воду освіти?

Упродовж останніх днів спостерігається активізація діяльності міжнародних сіоністських та, на жаль, деяких українських владних кіл з дискредитації Міжрегіональної Академії управління персоналом — найбільшого недержавного закладу вищої освіти в Україні. “Зачистка” відбувається в кількох напрямках — від тотальних перевірок структурних підрозділів Академії службами Міносвіти та Генпрокуратури до дифамаційних публікацій підконтрольних ЗМІ. У прагненні знищити Академію (а саме так ми й оцінюємо ці дії) не гребують нічим, зокрема брехнею і підтасуванням фактів. Цинічно змішуючи в одне світоглядні позиції науковців, які працюють у МАУП або мають стосунок до неї, висновки міжнародних наукових конференцій, що проводяться в Академії, заяви громадських організацій з актуальних проблем внутрішньої політики і  міжнародної співпраці, питання навчального процесу, сіоністи й сіонізовані сили прагнуть будь-що перешкодити поширенню правди про їхні справжні наміри та злочинну практику. Для вирішення “проблеми МАУП” задіяно найвищих посадовців України, зокрема міністра-соціаліста С. Ніколаєнка, який на виконання, можливо, проплаченого замовлення готовий завдати удару всій системі вищої освіти в Україні, відібравши ліцензію на освітні послуги в лідера недержавних ВНЗ. Через електронні й друковані ЗМІ розгорнуто кампанію проти МАУП, яку змальовують призвідцем міжнародних санкцій проти України, призупинення відміни горезвісної, ініційованої самими сіоністами так званої поправки Джексона-Венніка. Абсурдність таких звинувачень, як, власне, і боротьби Ізраїлю проти приватного закладу освіти іншої держави, очевидна і в дечому навіть комічна. Вочевидь, зверхність режисерів кампанії не дає їм змоги критично поглянути на цю ситуацію. Однак дивне інше — машкара облуди засліпила й  українських зверхників, вони не чують голосу українських організацій, викладачів, студентів, які багатотисячно вимагають захистити їхнє право на освіту, на вибір ВНЗ, на вільну думку. Влада заховалася за новозбудованими парканами, відгородилася від тих, хто привів її на Банкову, посадив у чиновницькі крісла. Проте від проблеми не заховатися за мурами.

Українська влада не повинна обслуговувати чужинські інтереси, вона нарешті мусить продемонструвати свою українськість. Прислужництво ніколи не було в пошані в жодного з народів, надто ж у таких волелюбних, як український.

Ми вимагаємо від Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної ради, народних депутатів України втрутитися у ситуацію, що загострюється не з вини МАУП, покласти край репресіям, намаганням покарати колектив Академії за неіснуючі “гріхи” в угоду чиїхось забаганок, прагненню й надалі диктувати свою волю іншим. Ми просимо Президента України Віктора Ющенка, гаранта конституційних прав і свобод в Україні, зустрітися з керівництвом і студентами Академії для з’ясування й усунення загрози над МАУП і всією системою недержавної освіти в Україні.

 

Президія Міжрегіональної Академії
 управління персоналом
та студентський страйкком

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com