Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ОБІД – ЦЕ РОЗВАГА!?

Схоже, у деяких чиновників Міністерства освіти і науки України бажання хоч чимось напакостити Міжрегіональній Академії управління персоналом таке велике, що воно переростає якщо не в манію, то в маразм.

Зокрема, недавно перший заступник міністра Борис Жебровський надіслав офіційного листа до Генеральної прокуратури з проханням… перевірити «розважально-торговельні заклади» (саме так назвав заступник міністра магазин «Гермес», ресторан «Гетьманський» і кафе «Бонет»), що на території МАУП. Мовляв, чи не суперечить діяльність цих закладів відповідному законодавству. З одного боку, така прискіплива увага пана Жебровського до харчування студентів викликає повагу. Однак… Якщо перевіряти такі заклади, то у всіх українських вищих навчальних закладах, а не лише в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Бо інакше такі дії цього чиновника дуже вже нагадують  дії кляузника… Ой, точніше «небайдужої громадськості». Так, ймовірно, для Бориса Михайловича звучатиме миліше. Ця ініціатива заступника міністра мала б викликати великий інтерес у дідуся Фройда.  Адже, вочевидь, у його  підсвідомість вбився асоціативний ряд:  ресторан - цигани з медведями - п’яні розбірки - океан алкоголю - пісні в стилі «гоп-стоп». Бо як інакше пояснити, що пан Жебровський вважає заклади, де люди просто обідають, розважальними? Чи для заступника міністра обід – це розвага? Тоді його дуже шкода. Та якби то були лише його особисті проблеми. Однак через нього страждають інші! Зрозуміло, листа цього пана в Генпрокуратурі не змогли залишити поза увагою. І недавно в МАУП висадився цілий десант представників контролюючих органів. Зокрема представники прокуратури Голосіївського району Києва, податкової міліції, відділу з боротьби з економічними злочинами. Цілісінький день вони згаяли на пошуки порушень у діяльності згаданих вище закладів. Та їх апріорі не могло бути в Міжрегіональній Академії управління персоналом, де суворо дотримуються Букви Закону. Про це знає і пан Жебровський, який до своєї міністерської кар’єри був начальником Головного управління освіти Київської міськдержадміністрації. Однак, мабуть, забув. Чи, може, таким чином він виконував наказ міністра освіти і науки Ніколаєнка, який не полюбляє недержавні вищі навчальні заклади і чинить всілякі перешкоди в їхній діяльності. Хоча самому Станіславу Миколайовичу, вочевидь, було не з руки надсилати листа до Генпрокуратури. Тому й використав свого першого заступника. Утім, це вже їхні внутрішньокабінетні розбірки. І все ж в автора, як у законослухняного платника податків, виникає запитання: чому за мої кревні правоохоронці замість розкривати злочини, свій робочий час витрачають на перевірку кляузи Жебровського? І скільки втратила держава коштів на цьому?  Запитання, на превеликий жаль, поки що риторичні…


  ТЕЛЕГРАМА

Генеральному прокуророві
України
О.Медведьку

Прокуророві Києва
В.Присяжнюку

В.о. прокурора Шевченківського
району Києва
В.Петраковському

Як нам стало відомо, перший заступник міністра освіти і науки України Б.Жебровський звернувся до Генеральної прокуратури зі звинуваченням Міжрегіональної Академії управління персоналом у здійсненні на її території якоїсь незаконної діяльності.

Враховуючи, що Академія здійснює всі види діяльності згідно зі Статутом (в чому неважко переконатися, відвідавши Академію в будь-який час, тим більше, що її діяльність повністю контролюють податкові органи), вбачаємо в діях Б.Жебровського ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 383 Кримінального Кодексу України (свідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Ми не знаємо, чим продиктоване таке вороже ставлення Б.Жебровського до Академії. Цілком можливо, що це зроблено за вказівкою міністра С.Ніколаєнка, який у конфронтації не тільки з Академією, а й з усією системою недержавних закладів освіти.

Просимо перевірити наведені факти, а за необхідності розслідувати їх.

Президент МАУП
Г.Щокін

Ректор МАУП
М.Головатий

Керуючий справами
секретар Президії
В.Короткін

Голова ради трудового
колективу МАУП
С.Ярошенко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com