Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ХТО ПІДСТАВИВ ПРЕЗИДЕНТА?

Президентові України
В.Ющенку

Шановний пане Президенте!

Всеукраїнська громадська організація «Антинаклепницька Ліга України», яка має за мету викриття різноманітних перекручень і фальсифікацій, участь у вихованні проти упереджень і стереотипів, зокрема стосовно українства, українського менталітету, сприяння у вихованні молоді у дусі патріотизму, національної гордості і самосвідомості, висловлює Вам свою повагу і звертається з таким.

Наказом від 26 листопада 2005 року №1653/2005 «Про відзначення державними нагородами України колишніх політичних в’язнів і репресованих» серед інших видатних українських особистостей, нагороджених «За вагомий особистий внесок у національне та державне відродження України, самовідданість у боротьбі за утвердження ідеалів свободи і незалежності, активну громадську діяльність» зазначено прізвище Йосипа Зісельса – голови Асоціації єврейських організацій та громад України.

Не зосереджуватимемо увагу на тому факті, що цього українофоба суд визнав наклепником за поширення образливих і брехливих матеріалів, спрямованих проти патріотичних українських організацій.

Не дискутуватимемо на тему, як цей «борець» «за національне та державне відродження України» вимагає передачі багатьох тисяч гектарів української землі з єврейськими похованнями з комунальної української власності у власність єврейських ортодоксальних організацій.

Не заперечуватимемо, що у радянські часи Йосип Зісельс, як і багато інших єврейських діячів, відстоювали - так, як це вони розуміли - ідеали свободи. Зокрема свободу виїзду з країни.

Нас, як і всю українську громадськість, цікавить, який саме вагомий особистий внесок у національне та державне відродження України зробив Йосип Зісельс, що він конкретно зробив на користь титульної української нації, що дало привід на такому високому державному рівні оцінити його заслуги?

Відповідь негайно оприлюднимо.

Антинаклепницька Ліга України

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com