Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАКЛЕП ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Заява Президії Міжрегіональної Академії управління персоналом

Деякі інтернет-сайти, зокрема просіоністські, та інтернет-газета «Обозреватель» 5 грудня 2005 року повідомили інформацію із прес-служби Глави держави про те, що, начебто, Президент України Віктор Ющенко засуджує політику Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) як установи, яка систематично дозволяє собі публікації, що їх можна розцінити як матеріали антисемітського змісту.

У зв’язку із згаданим повідомленням Президія МАУП заявляє, що Академія діє на підставі свого Статуту й відповідно до норм Конституції України і чинного законодавства. Українські суди винесли десятки рішень за позовами до Академії і від Академії, якими встановлено відсутність у її виданнях матеріалів, спрямованих на розпалювання расової, національної і релігійної ворожнечі (зокрема за протиправні висловлювання і дії проти Академії було покарано Рабиновича, Зісельса, Червоненка, Гараня, дов Блайха та інших представників організованого єврейства). Академія публікує матеріали історичного, наукового, публіцистичного, незрідка дискусійного характеру, однак у них нема протизаконних проявів.

Викладений на сайті «Обозревателя» та інших просіоністських ЗМІ матеріал – це зловмисний наклеп на МАУП, який завдає діловій репутації Академії моральної шкоди і стане предметом розгляду в судових органах до всіх винних у його поширенні осіб і організацій, зокрема проти прес-секретаря Президента Ірини Геращенко.

Якщо поширений матеріал справді має стосунок до президентської прес-служби, то ми вимагаємо від  Президента України звільнення зі своїх посад прес-секретаря Ірину Геращенко та її заступника Ларису Мудрак, яка пов’язана з одіозною, злочинною і психічно хворою особистістю - В.Рабиновичем. Нагадаємо, що Міжрегіональна Академія управління персоналом є найбільшим і за багатьма оцінками найкращим вищим навчальним закладом недержавної форми власності, в якій навчається більш як 57 тисяч студентів із 28 країн світу. Жодних міжетнічних, міжрелігійних, расових негативних проявів за багаторічну діяльність в Академії не було. Ми сприймаємо поширену інформацію, як зумисний наклеп сіоно-фашистських сил проти українського закладу освіти, який відстоює національну гідність і честь, право на свободу думки і слова, закріплені в міжнародному і національному законодавстві.

Заява прес-служби Президента є ганебним свідченням відсутності в Україні самостійної державницької влади. Сіоністське оточення робить усе для послаблення держави, виконуючи будь-які забаганки ворожих до України та її народу сил, які намагаються недемократичними, протизаконними методами впливати на Президента України і його політику.

Ми живемо в українській вільній державі, де кожен має право на свободу думки і слова. Будь-які протиправні дії щодо Академії знайдуть адекватну реакцію і стануть предметом відкритого розгляду в судових органах України.

Президія
Міжрегіональної Академії
 управління персоналом

 

Цю Заяву підтримали Антинаклепницька Ліга України, Федерація патріотичних видань України, Всеукраїнська громадсько-патріотична організація «Український вибір», Президія Національної ради Української Консервативної партії, Всеукраїнське козацьке військо та інші патріотичні організації

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com