Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Пропозиція від якої не відмовляться?

Приєднання України до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану дозволить знизити ціну на російський газ до 160 доларів за тисячу кубометрів, заявив український прем’єр-міністр Микола Азаров.

«Росія нам висуває умову: приєднуйтесь до Митного союзу і завтра у вас газ буде по 160 доларів», — цитує агенція Інтерфакс заяву Азарова.

Микола Азаров зазначив, що приєднання до Митного союзу в цілому відповідає українським національним інтересам, оскільки близько 40% міжнародного товарообігу України припадає саме на країни-члени цього союзу.

Водночас за словами прем’єра, 30% товарообігу припадає на країни ЄС, тому приєднання до зони вільної торгівлі з Євросоюзом також відповідає національним інтересам.

Україна, каже Микола Азаров, не хоче обирати між ЄС і Митним союзом, а хоче працювати з усіма.

Раніше президент Поль­щі Броніслав Коморовський вважає неможливою одночасну інтеграцію України в Європейський Союз і Митний союз. Подібна точка зору вочевидь є ретрансльованою від більшості лідерів Євроспільноти. Тож Україна знову опинилася на роздоріжжі. Так гранично жорстко нам ще ніхто не ставив умови. Але нові поступки приводять лише до нових ультиматумів...

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com