Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У полоні танцю

Традиційно навесні у Міжрегіональній Академії управління персоналом проходить  конкурс «Танці з викладачами». На паркет сцени кіноконцертного залу «Україна» виходять любителі та ті, хто професійно займаються танцями. Для кожного учасника це нелегке випробовування, тому що необхідно долати свій страх публічного виступу і не кожен здатний на такий відважний крок. Але авантюрна натура цьогорічних п’яти пар переважила та вибухнула у запальних танцях. Непрофесійні танцюристи випробовували себе на хоробрість та долали внутрішні бар’єри, а професіонали від­шлі­фовували свою майстер­ність.

У кожної пари була своя історія знайомства, репетицій, одних хвилювань на двох, підтримка одне одного та задоволення від тих емоцій, які вони разом пережили під час репетицій та самого виступу.

До програми конкурсу увійшли танець «Вальс» та запальний сюжетний танок, в якому кожна пара якнайкраще демонструвала свої танцювальні та акторські здібності. Під керівництвом  художнього керівника ансамблю «Перлина» Андрія Науменко велася плідна та активна підготовка до конкурсу. Кожна пара з великою відповідальністю підійшла до цього заходу та приділяла багато часу та сил репетиціям танців, які їм поставив Андрій Олександрович.

Конкурсні пари судили вельмишановні судді, а саме: голова журі, керівник школи бальних танців «Юність», лауреат державних та міжнародних конкурсів бальних танців Сергій Красуленко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді  та спорту Голосіївського району у м. Києві державної адміністрації  Вікторія Галайдюк, проректор з виховної роботи та довузівської підготовки, переможниця конкурсу «Танці з викладачами» 2009 року Людмила Біжик, доцент кафедри фізичного виховання, тренер з аеробіки та фітнесу, майстер спорту зі спортивної гімнастики Світлана Кумскова та заступник начальника управління маркетингу та реклами Людмила Бургомістренко.

Прес-служба МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com