Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПРАВОСУДНИЙ НОНСЕНС

7 років позбавлення волі без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років — не вирок, а нонсенс. По це заявив народний депутат України Володимир Стретович. За його словами, дуже прикро, що суд не знайшов жодної пом’якшувальної обставини у цій справі. «Прокуратура попросила 7 років ув’язнення — стільки суд і дав, абсолютно не врахувавши, що було дві сторони договору, укладеного в січні 2009 р., і треба було запитати позицію російської сторони, але суд цим не перейнявся», — зазначив Володимир Стретович і додав, що слід було врахувати ту обставину, що можливо, Прем’єр-міністр у тих умовах не мала іншого варіанту дій: газ перекрито, «налякана» Європа.

Суду не вдалося довести особисту вигоду Тимошенко під час підписання газових угод, Прем’єр-міністр діяла як політичний суб’єкт у забезпеченні газом українців і європейців, тому й відповідальність має нести політичну, а не кримінальну.

“Все це наштовхує на думку, що рішення справді готувалося не в суді, а було наперед передбачуваним», — сказав депутат.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com