Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Три пріоритети

Президент Європарламенту Єжи Бузек вважає, що основними цілями “Східного партнерства” мають стати економічна співпраця, розвиток демократії та лібералізація візового режиму.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Президент Європарламенту заявив  у Страсбурзі під час відкриття сесії Парламентської Асамблеї ЄвроНЕСТ (Європарламент – парламенти країн-учасниць “Східного партнерства”).

“Питання, пов’язані з Африкою та Близьким Сходом, зараз, як кажуть, “в моді”, однак я можу сказати, що питання східних сусідів також завжди будуть важливими для ЄС”, — наголосив Президент Європарламенту.

Він зазначив, що відкриття ринків Європи для країн “Східного партнерства” та відкриття їхніх ринків сприятимуть економічній співпраці між ЄС та східними сусідами, а відтак – і добробуту громадян в цих країнах.

Разом з тим, Є.Бузек звернув увагу на важливість демократичних реформ.

“Не може бути довготривалої стабільності без демократії, без верховенства права”, — сказав він.

Третім пріоритетом “Східного партнерства” Президент Європарламенту назвав лібералізацію візового режиму.

“Відкриття кордонів для громадян. Це люди мають інтегруватися, а не уряди. І тому питання лібералізації візового режиму є дуже важливим для нас”, — сказав Є.Бузек.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com