Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вручення дипломів

Днями у МАУП відбувся урочистий випуск студентів денної та заочної форми навчання Економіко-правового технікуму при МАУП. Традиційно урочисті збори відкрив гімн України. Привітати випускників завітали ректор МАУП Анатолій Подоляка, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, директор Інституту соціальних наук та самоврядування Іван Бідзюра та інші.

Теплими словами вітання відкрила урочисті збори заступник директора з виховної роботи ЕПТ Світлана Прокопенко:

«Такі хвилюючі для нас усіх випускні мотиви звучать сьогодні і в стінах Економіко-правового технікуму при МАУП. У ці дні технікум приймає до своїх лав молоду зміну, а з вами сьогодні ми прощаємося».

«Шановні випускники, батьки, викладачі! — звернувся до випускників ректор Академії. — Для мене велика честь бути запрошеним на це свято. Приємно бачити заповнений зал і це свідчить про вашу активність і високу організацію ЕПТ. Я хочу поздоровити вас ц тим, що ви досягли першої мети в своєму житті — стали фахівцями тих професій, які так потрібні сьогодні України. Однак, я не прощаюся з вами, тому що ви не забудете свій навчальний заклад, своїх викладачів і будете приходити до Академії, тим паче, що багато з вас залишаються в освітній системі МАУП і продовжують навчання. Ви зробили правильний вибір — це ваш навчальний заклад. Тож бажаю вам міцного здоров’я, щастя, нехай береже вас Бог». Ректор МАУП особисто вручив найкращим випускникам дипломи з відзнакою.

Дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальностей «Правознавство», «Розробка програмного забезпечення», «Фінанси і кредит», «Соціальна робота», «Обслуговування програмних систем і комплексів», 176 студентів денної форми навчання і 86 — заочної форми навчання.

Наприкінці світа випускники та батьки подякували викладачам та керівництву Академії та Економіко-правового технікуму за терпіння, мудрість та сумлінну працю, завдяки яким юні фахівці досягли своєї мети і отримали дипломи.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com