Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗАХОПЛЕННЯ ЗАХИЩАЄ ВІД СТРЕСІВ

Медики давно завважують, що захоплення якоюсь справою стабілізує емоційний стан людини, надає сили протистояти всіляким негативним впливам сучасної недоброї до людської натури цивілізації. Особливо це стосується мешканців міста, які змушені годинами просиджувати в офісах, або стояти за прилавками чи верстатами.

Конфліктні ситуації дестабілізують нервову систему, уражається імунна захисна оболонка і хвороби вже по черзі атакують наш організм. Чимало людей інтуїтивно шукають віддушину в якомусь захопленні, що максимально наближує їх до природи. Тому і вирушають люди на риболовлю. Пересічний риболов за день проходить до 5—10 км, робить до 100 закидів спінінгом, долає крутогори, хащі, піщані обміли. Такі регулярні фізичні навантаження на свіжому повітрі не лише тренують, але й надають додаткових стимулів жити різноманітно і повноцінно. Давно помічено: що більше у людини захоплень, тим довше вона зберігає цікавість до життя. Варто пам’ятати, що головні ліки від хвороб лежать не в аптеці, а в нашому емоційному тонусі. Рух, фізична активність найкраща запорука здоров’я. Тож не втрачайте часу перед ТВ-ліхтариком для ідіотів, живіть повноцінним життям!

На фото: кореспондент газети «Персонал Плюс» Андрій Гусєв після вечірньої риболовлі на Десні з упійманими трофеями — жерехами.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com