Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Визнання громадської діяльності МАУП у спорті

1-8 жовтня у Києві відбувся відкритий Чемпіонат Європи з рукопашного бою — подія важлива як для України взагалі, так і для Академії зокрема. У змаганнях взяли участь спортсмени з 20 країн, а це близько 250 учасників. Міжрегіональна Академія управління персоналом виступила одним з головних спонсорів чемпіонату.

Напередодні чемпіонату відбулася зустріч президента Всесвітньої організації ІВF (International Budo federation) Георга Нірінга з головою Наглядової ради МАУП Георгієм Щокіним та заступником голови Наглядової ради МАУП Ростиславом Щокіним. В ході зустрічі Георг Нірінг — один з видатних майстрів бойових мистецтв у світі — вручив керівництву Академії почесну ступінь майстра, яка видається за сприяння розвитку одноборств.

Як розповів директор Навчального Центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров: “Ростиславу Щокіну було вручено почесний третій дан International Budo federation, як свідчення того, що він не лише майстер одноборств високого рівня, але й людина, яка всіляко сприяє розвитку одноборств у Європі та світі. Найбільш почесний ступінь — гросс-майстер, тобто звання вчителя і  найвище почесне звання майстра, — отримав Георгій Щокін”.

В ході зустрічі, де були також присутні перший віце-президент Федерації рукопашного бою України, радник з безпеки заступника голови Наглядової Ради МАУП Олександр Гартвич та директор департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Ільницький, у дружній та доброзичливій атмосфері були обговорені актуальність і важливість розвитку спорту та освіти в Європі та Україні. Гість з Німеччини підкреслив важливість роботи Академії щодо розвитку і популяризації спорту серед молоді. Адже, як відомо, МАУП, один з найбільших ВНЗ України, приділяє велику увагу спортивному вихованню молоді не лише під час занять з фізичного виховання, але й шляхом заохочення студентів займатися у численних спортивних секціях, брати участь у всеукраїнських, європейських та світових змаганнях. Тож студенти МАУП мають значні досягнення у спорті і входять до національних збірних України.

“За результатами змагань, студенти МАУП, як входять до збірної команди України з рукопашного бою, виступили досить успішно, — розповідає Ігор Шаров, — так, студент Інституту права імені Володимира Великого Антон Бочкарьов посів перше місце у ваговій категорії до 90 кг, студент Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Олексій Задніпряний виборов друге місце у ваговій категорії до 70 кг, а студент І курсу Інституту права Михайло Бочкор посів третє місце і показав себе перспективним спортсменом, який у майбутньому захищати честь Академії і України на міжнародній арені”.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com