Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЛИСТ ДО ПРЕМ’ЄРА

Шановний Прем’єр- міністре пане М.Азаров!

Українські ветерани звертаються до Вас з цим коротким листом:

Ви постійно наголошуєте на зростанні добробуту українського народу, статистичні звіти радують наші душі, політична реклами ПР запевняє про подолання недоліків попередньої влади, але, пане Міністре, ми, ветерани, оцінюємо суцільні досягнення не за звітами, а за купівельною спроможністю: інфляція переможно крокує по країні, а пенсії ветеранів залишаються “стабільними” лише за цифрами, бо інфляція рухає їх у протилежному напрямку.

Ми просимо Уряд:

1/провести індексацію пенсій, щоб не збільшувати за рахунок пенсіонерів армію бомжів,

2/ дозволити пенсіонерам з пенсіями до двох тисяч грн використовувати заблоковані з часів “Союзу” наші вклади в державних ощадбанках для розрахунку за комунальні платежі,

3/ поновити попередню практику виділення коштів із заблокованих рахунків на потреби поховання пенсіонерів.

4/здійснити виплати 30% надбавки “дітям війни”.

Якщо у Вас дійсно не вистачає коштів, потрусіть “олігархів” та призначте комісії під народним контролем для розслідування: хто, як і коли розбагатів в Україні.

 Підготовлено Грибом О.М. , головою Печерського відділення ветеранів/ державників/, одноголосно прийняте Київською Радою ветеранів, підписане головою Київського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com