Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

РЕНЕСАНСУ НЕ БУДЕ

Ренесанс сталінізму в Росії виключений, сказав Президент Росії Дмитро Медведєв: «Є абсолютно очевидні речі — Велику Вітчизняну війну виграв наш народ, не Сталін і навіть не воєначальники за всією важливістю того, чим вони опікувалися. Так, їх роль була, безумовно, дуже серйозною, однак у той же час війну виграли люди ціною неймовірних зусиль, ціною величезної кількості життів».

Він вважає, що роль Сталіна можна оцінювати по-різному. «Хтось вважає, що роль Верховного головнокомандуючого була надзвичайною, хтось вважає, що це не так. Питання не в цьому, а в тому, як ми в цілому оцінюємо саму фігуру Сталіна. Якщо говорити про державну оцінку, про те, як оцінюється Сталін керівництвом країни останніми роками, з моменту виникнення нової Російської держави, то тут оцінка очевидна — Сталін зробив масу злочинів проти свого народу. І незважаючи на те, що він багато працював, незважаючи на те, що під його керівництвом країна досягла успіхів, те, що було зроблене щодо власного народу, не можна пробачити».

Водночас, президент переконаний, що люди, які люблять Сталіна або ненавидять Сталіна, мають право на свою точку зору.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com