Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МІЦНІШАЮТЬ ЗВ’ЯЗКИ

Днями проректор з міжнародних зв’язків — генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП доктор політичних та кандидат економічних наук Ігор Піляєв взяв участь у 17-й Міжнародній конференції з питань Центральної Азії та Кавказу «Енергія, вода, продовольство та транспорт», яка відбулася в Інституті політичних та міжнародних досліджень в Тегерані (Ісламська Республіка Іран).

В конференції взяли участь експерти з понад тридцяти країн світу , зокрема з Ірану, Казахстану, Узбекістану, Таджикістану, Афганістану, Російської Федерації, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Індії, Пакістану, Німеччини, Швеції, Канади, Японії та інших країн.

З вітальним словом перед учасниками конференції виступив міністр закордонних справ Ірану Манучехр Моттакі.

В ході пленарного засідання конференції Ігор Піляєв виступив з доповіддю «Центральна Азія в контексті забезпечення енергетичної безпеки України та Євразії», в якій підкреслив ключову роль Центрально-Азійського регіону для забезпечення енергетичних інтересів України та зростаючу роль інтеграційних процесів на євразійському просторі. Доповідач відзначив також значний потенціал розвитку енергетичного та транспортного співробітництва між Україною та Іраном.

У кулуарах конференції в конструктивній і доброзичливій атмосфері відбулася бесіда Ігоря Піляєва з заступником Міністра закордонних справ Ірану Мохаммадом Б. Хорамшадом, під час якої обговорювалися питання подальшого розвитку співробітництва у галузі освіти між Академією та іранською стороною.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com