Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ВІН ЗМІНИВСЯ

Про те, що Євросоюз готується до співпраці з Віктором Януковичем, заявила експерт брюссельського Центру європейської політики Аманда Пол.

У інтерв’ю Deutsche Welle вона відзначила, що багато на Заході як і раніше називають Віктора Януковича проросійськи, а Юлію Тимошенко — проевропейски настроєними політиками. Це, на думку Аманди Підлога, невірне уявлення. Воно спочатку не відповідало дійсності, а зараз — тим більше. Адже за останні роки Віктор Янукович сильно змінився.

Що стосується Європейського Союзу, то позиції і Януковича, і Тимошенко мало чим відрізняються один від одного, вважає Пол. «Обидва політики намагаються знайти баланс між відносинами України і ЄС з одного боку і України з Росією — з іншою. «Кремлівська верхівка вже не так прихильна до Януковича, як раніше. І я не стала б більше називати його людиною Кремля», — підкреслила політолог.

У зв’язку з цим вона вказала на переговори між Києвом і Москвою про постачання російських енергоносіїв. За прогнозом Аманди Пол, при президентові Вікторі Януковичі ці переговори не стануть легші. Пол переконана, що Україна у будь-якому випадку співробітничатиме з НАТО, але на прагматичному рівні.

«Якщо Україна дійсно проведе необхідні реформи, досягне політичної і економічної стабільності, то рано чи пізно перед Європейським Союзом встане питання: можемо ми дати цій країні таку перспективу чи ні», — підсумувала експерт.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com