Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Спадок дає шанс

Кабінет Міністрів Україні пропонує спростити процедуру ввезення в Україну транспортних засобів отриманих у вигляді спадку.

Відповідній законопроект N5362 «Про внесення змін до Закону Україні «Про деякі питання ввезення на митну територію Україні і реєстрації транспортних засобів «зареєстрований у Верховній Раді 19 листопада 2009 року. Зокрема, йдеться про ввезення транспортних засобів, отриманих громадянами в спадок, що не невідповідає екологічним нормам, встановленим Законом Україні N2739-IV від 6 липня 2005 р. «Про деякі питання ввезення на митну територію України і реєстрації транспортних засобів». Автори законопроекту прогнозують, що ухвалення законопроекту дозволить усунути неоднозначне трактування правових норм і обмежень прав громадян, якими заборонено ввезення на митну територію України транспортних засобів, отриманих як спадок згідно із законом, а також приведення норми законодавства у відповідність з нормами європейського законодавства. Нагадаємо, Законом N2739-IV регулюються деякі аспекти ввезення на митну територію України і першої реєстрації транспортних засобів, а також впровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com