Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Як дурять в автосалонах

Недобросовісна поведінка деяких автоділерів стала широко відомим фактом: вони продають «віртуальні» комплектації, заманюють неіснуючими цінами і не говорять реальну вартість авторемонту.

Часто офіційні ділери в ході розпродажу, продають не що інше, як «віртуальні автомобілі» — автомобілі, яких насправді не існує. «Мета одна — заманити покупця в автосалон, — говорить представник одного з автоділерів. — Коли той приходить, йому говорять, що автомобілі закінчилися, та зате є прекрасні аналоги — і показують йому автомобілі за новою ціною, що стоять поряд. Якщо продавець — професіонал, покупець практично ніколи не піде без покупки». Дезінформація автоспоживача у нас, як з’ясувалося, справа звичайна. Один з найстаріших телефонних «розводів» клієнтів — це уявний демпінг. По телефону менеджер повідомляє ціну, свідомо нижчу, ніж вона є насправді, а коли клієнт приїжджає, йому пояснюють, що він чогось недостатньо розумів або помилився і заявляють реальну ціну на автомобіль. Або покупець дзвонить, і йому говорять, що машина «є в наявності, приїжджайте». Покупець приїжджає, в салоні ж роблять квадратні очі і говорять: «Не може бути, хто вам таке сказав? Все тільки під замовлення». В результаті, покупець замовляє машину саме в цьому салоні — ну все одно вже приїхав. Хоча міг замовити, наприклад, в салоні ближче до будинку або, обдзвонивши всіх ділерів, вибрати того, де черги менше.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com