Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сердита хіларі

Сполучені Штати Америки незадоволені афганським президентом Хамідом Карзаєм.

Про це заявила держсекретар Гілларі Клінтон в інтерв’ю телеканалу ABC.

Як заявила Клінтон, Карзай, нещодавно обраний на другий президентський термін, повинен робити більше зусиль. Корупція, злочинність, слабкий, безвідповідальний уряд — ці проблеми, на думку держсекретаря США, заважають не лише розвитку Афганістану, але і зусиллям США з боротьби із талібами та Аль-Каїдою.

Гілларі Клінтон зажадала від Карзая створити спеціальну антикорупційну комісію і нові суди та натякнула, що в іншому випадку афганський лідер може позбутися американської підтримки.

Вашингтон розраховує на появу в Афганістані «трибуналу з великих злочинів і установи антикорупційної комісії», — сказала Клінтон.

За її словами, главі Афганістану і його уряду дали зрозуміти, що США очікують дій. «Я дала чітко зрозуміти, що ми не будемо здійснювати гуманітарну допомогу Афганістану, поки не отримаємо свідчення, що кошти надходять в афганський уряд», — зазначила Клінтон.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com