Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ісламісти погрожують

Радикальні ісламісти з Ісламського руху Узбекистану розмістили в інтернеті новий відеоролик, що закликає мусульман у Німеччині до збройної боротьби проти «невірних».

Як повідомило в неділю, 4 жовтня, видання Welt Online, відеоролик являє собою фільм тривалістю близько години, що зображає сцени бойових дій в районі афгансько-пакистанського кордону і кадрами з повсякденного життя бойовиків у тренувальних таборах. Тим часом на іншому інтернет-сайті ісламістів був оприлюднений текст арабською мовою, що попереджає про «кривавий теракт», який нібито буде здійснений в Німеччині «в одну з неділь жовтня». На цій же веб-сторінці, за даними Welt Online, раніше неодноразово з’являлися письмові заяви і відеопослання терористичної організації Аль-Каїда.

Федеральне відомство з кримінальних справ Німеччини (BKA) повідомило, що його експерти вже приступили до докладного аналізу нових послань ісламських радикалів. Представник BKA в інтерв’ю агентству AP зазначив, що його відомство вважає оприлюднення у Всесвітній мережі цих погроз на адресу Німеччини частиною «кампанії залякування», спрямованої на те, щоб «вселити розгубленість у населення країни».

Як повідомлялося раніше, наприкінці серпня в результаті ракетного удару безпілотного літального апарату ВПС США по території Пакистану був убитий засновник і лідер Ісламського руху Узбекистану (ІРУ) Тахір Юлдашев.

Нагадаємо, з 18 вересня в Німеччині оголошено вищий ступінь терористичної загрози. На вокзалах і в аеропортах були введені підвищені заходи безпеки. Місця скупчення людей патрулюють посилені наряди поліції і спеціальні підрозділи «у важких захисних костюмах і з автоматами».

 

 

Німецька хвиля

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com