Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Студент без «1С», як птаха без крил

Сьогоднішній абітурієнт став більш вимогливим під час вибору ВНЗ. Обираючи майбутню спеціальність, студент хоче отримати такі знання і практичні навички, що в повній мірі зможуть задовольнити вимоги сучасного роботодавця і будуть актуальні через п’ять і більше років.

Широке використання комп’ютерів обумовлює необхідність вивчати сучасні інформаційні технології у всіх навчальних закладах. Вивчаючи сучасне програмне забезпечення, навчальний заклад підвищує свій рейтинг на інтелектуальному ринку, а що найголовніше — в більшій мірі приваблює абітурієнтів обирати саме цей ВНЗ. Так, наприклад, теперішні роботодавці вимагають від кандидатів в якості базових навичок знання програмного продукту «1С:Підприємство», адже для автоматизації більшості сучасних підприємств використовується саме цей продукт. Для майбутніх економістів, менеджерів, управлінців, фінансистів, програмістів, IT-спеціалістів знання системи «1С: Підприємство» просто необхідне.

Багато вищих навчальних закладів вже усвідомили необхідність освоєння «1С» для своїх студентів. Разом з тим все більше усвідомлюється і необхідність легального використання програмних продуктів, що використовуються у навчальному процесі. Зрозуміло, що навчальний заклад не завжди має достатні бюджети для придбання необхідного програмного забезпечення, тому виробники та дистриб’ютори деяких програмних продуктів пропонують цим закладам придбання своїх програм на пільгових засадах. Таку ініціативу запровадила і фірма «1С».

На теперішній час понад сто вищих і середніх навчальних закладів України використовують програмні продукти серії «1С:Підприємство» в своєму навчальному процесі.

Програми фірми «1С» користуються неабияким попитом. Використовуючи програми сімейства «1С:Підприємство», студент засвоює основи автоматизації бізнес-процесів на підприємстві, вчиться накопичувати і узагальнювати необхідну інформацію в тому вигляді, який нормативно обумовлений в Україні».

Найбільш позитивним є те, що співробітництво з навчальними закладами не обмежується лише наданням пільгових умов придбання програмного продукту. Представники освітніх закладів мають можливість (знову ж таки, на пільгових умовах) пройти навчання в учбовому класі провідного дистриб’ютора фірми «1С» компанії «ABBYY Україна», й атестуватися на знання програмних продуктів фірми «1С». До того ж за умов придбання легального продукту навчальні заклади мають можливість отримувати безкоштовно оновлення при появі нових версій.

Для вивчення системи «1С:Підприємство» студентам і викладачам пропонується спеціальний складений продукт: «1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України», який можна використовувати в комп’ютерному класі, розрахованому на 20 комп’ютерів. Окрім того, за спеціальними цінами пропонуються методики навчання по платформі і прикладним рішенням, що дає можливість одразу ж включити курси навчання програмним продуктам в учбовий план навчального закладу.

Робота з програмами дозволяє майбутнім фахівцям набути специфічних навичок, які знадобляться у подальшому навчанні та в роботі, а також сприяє підвищенню інформаційної культури студента.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com