Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Високі штрафи — не перешкода

З настанням весни на дорогах країни з’явилося більше машин і, відповідно, порушень ПДР.

Як свідчать дані департаменту ДАІ, з січня по квітень 2009 року було виписано штрафів на 550 млн. гривень. Примітно, що з 2,3 млн. порушників майже 492 тисячі (22%) володіють престижними іномарками, яких менше півмільйона (5%) від всього автопарку України.

Основними і типовими порушеннями, як і раніше, є перевищення швидкості і проїзд на червоне світло. З початку року автомобілістами-порушниками сплачено 286 млн гривень і лише в квітні — 100 млн гривень, свідчить Держказначейство. Водіїв-лихачів стало більше на 20 тисяч чоловік (1,4%), інформує www.segodnya.ua.

Більшість порушників не поспішають наповнювати казну. За даними департаменту ДАІ, з 17 листопада 2008 року (набули чинності нові штрафи) сума штрафів склала близько 717 млн. гривень, а сплачено тільки 360 млн. Крім того, останнім часом почастішали випадки оскарження штрафів в судах або просто ігнорування.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com