Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Новий бренд «Chery»

Ранньою весною китайський гігант Chery з помпою представив бренд Riich. І навіть похвалився першою моделлю з блискучими чорними боками — седаном G6. Гонитва за Лексусом і Infiniti почалася? Чом би не так: китайці вирішили вішати свій новий «багатий» шильдік і на малолітражні вироби.

На відкритому в Шанхаї мотор-шоу вони показали другу модель — M1. По суті, це компактний хетчбек, який підозріло схожий на японський бестселер Toyota Aygo. Ну, схожий не схожий, а габарити майже збігаються: довжина — 3,6 м, ширина — 1,59, а висота — 1,53.
Китайці запевняють, що, якщо скласти задній диван, місткість багажного відділення збільшиться до 1000 л.

Під капотом — бензиновий чотирициліндровий моторчик об’ємом 1,3 л і потужністю 83 к.с. Коробка передач — виключно п’ятиступінчаста «механіка». Стандартна комплектація включає АБС, чотири подушки безпеки, електросклопіднімачі і кондиціонер. Дуже непогано для китайського автомобіля, але це зовсім не Riich.

Виглядає хетчбек Riich M1 дуже доброзичливо, і на відміну від більшості інших «китайців» він симпатичний. Ось тільки що означає голова коня, що пофарбована у всі барви веселки, на номерній табличці, нам дізнатися не вдалося.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com