Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Негативні емоції у мами — нездорове харчування у дитини

Матері, що переживають стрес, «засмикані», що вічно переживають і перебувають у поганому настрої, швидше за все, передадуть «по спадковості» своїм дітям схильність до нездорової їжі. До такого висновку прийшли норвезькі педіатри з Університету Осло, проаналізувавши зв`язок між раціоном дитячого харчування і психологічними змінними у батьків.

В огляді взяли участь в цілому понад 27 тис. учасниць. Фахівці розглянули чинники материнського віку, рівня освіти, сімейного стану, матеріального доходу і кількості дітей. Особлива увага зверталася на смакові переваги дитини у віці 18 місяців, коли зазвичай малюки звикають до солодких і калорійних продуктів. Виявилось, що жінки, що переживають постійний неспокій, гнів, смуток або невпевненість у своїх силах, частіше годують своїх дітей нездоровою їжею і їх діти часто самостійно вибирають шкідливі для зростаючого організму продукти і страви.

 

ami-tass.ru

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com