Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В Україні заборонили виселяти бібліотеки

Верховна Рада України ввела мораторій на виселення видавництв, книжкових магазинів, бібліотек і підприємств книгопоширення з орендованих ними приміщень державної і комунальної власності. За прийняття відповідної ухвали проголосували 414 народних депутатів з 445, зареєстрованих у сесійному залі.

ВР рекомендувала органам місцевого самоврядування тимчасово, до схвалення відповідного закону, припинити ухвалення рішень і припинити виконання вже ухвалених рішень про виселення видавництв, книжкових магазинів, підприємств книгопоширення з орендованих ними приміщень державної і комунальної власності. Згідно ухвалі, пріоритетне право на продовження оренди приміщень мають ті заклади, вказані в ухвалі, які орендували ці приміщення до закінчення договору оренди.

Парламент рекомендував Кабінету міністрів України розробити проект закону про заборону виселення видавництв, книжкових магазинів, підприємств книгопоширення з орендованих ними приміщень державної і комунальної власності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com