Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Продажі впали на 18 відсотків

Американське видання Automotive News опублікувало підсумкові результати продажів автомобілів в США минулого року.

Згідно з цими даними, у зв’язку з світовою фінансовою кризою в 2008 році було реалізовано лише 13,2 мільйона машин, що на 18 відсотків менше, ніж в 2007-му, коли американці купили більше 16 мільйонів автомобілів. Як відзначає The Detroit News, такий низький попит на машини останній раз спостерігався в США в 1992 році.

У 2008 році продажі автомобілів в США знизилися практично у всіх автовиробників, за винятком лише двох марок — MINI і Subaru, яким вдалося реалізувати відповідно на 28,6 і 0,3 відсотка машин більше, ніж в позаминулому році. Особливо серйозно продажі впали у брендів, що входять до складу концернів Ford, GM і Chrysler. Наприклад, кількість проданих машин Hummer скоротилася майже на 51 відсоток, Jeep — на 29,7 відсотка, Mercury — на 28,6 відсотка, Buick — на 26,2 відсотка, а Cadillac — на 24,9 відсотка. Серед японських компаній криза найсерйозніше відбилася на Mitsubishi і Lexus. Їх продажі впали на 24,6 і 21 відсоток відповідно.

Як повідомлялося раніше, експерти прогнозують поступове зростання продажів в 2009 році, проте представники компанії Hyundai чекають ще більшого зниження попиту на машини. Керівництво південнокорейської марки припускає, що в поточному році продажу нових автомобілів в США можуть знизитися до 10 мільйонів штук в рік.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com