Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Серійний автомобіль на сонячних батареях

Компанія Toyota розробляє серійний автомобіль, що працює від сонячних батарей. Про це повідомляє AP з посиланням на джерело в компанії.

Як пише японська газета Nikkei, в рух машина буде приводиться за допомогою батарей, що заряджають від сонячних панелей на даху автомобіля. В майбутньому компанія має намір розробити модель, яка використовуватиме для руху виключно сонячну енергію. Втім, повинно пройти ще декілька років, перш ніж новий автомобіль вийде на ринок.

Розробка нового екологічно чистого автомобіля — спосіб поліпшити економічний стан компанії під час фінансової кризи. Минулого року продажі Toyota скоротилися вперше за 70 років. Не дивлячись на це, японська компанія залишається лідером в розробці екологічних технологій, і, не дивлячись на економічні труднощі, фінансування в цій області не буде скорочено.

Відзначимо, що Toyota вже використовує сонячні панелі на заводі в Тсутсумі для забезпечення електрикою деяких цехів. Отримувана енергія дозволила б живити енергією 500 будинків.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com