Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Посол Словацької Республіки зустрівся зі студентами МАУП

Днями в Інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні зі студентами.

Академія активно співпрацює з посольствами і консульствами іноземних держав, що надає можливість студентам знайомитися з культурою і особливостями політичного та економічного устрою країн світу. Такий досвід співпраці з посольствами Сірії, Палестини, Лівану вже став традиційним і взаємно корисним, оскільки згодом кращих студентів запрошують до цих установ для проходження практики.

» Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні пан Урбан Руснак завітав до МАУП зацікавлений цим вищим навчальним закладом після того як один зі студентів МАУП Олексій Захарченко, який навчається за спеціальністю «Міжнародні відносини», отримав Гран-прі у Вікторині з історії, культури, економіки та географії Словацької Республіки», — зауважила організатор зустрічі заступник директора ІМВ з міжнародних відносин Нахля Юсеф.

Привітав пана Посла в стінах Академії ректор МАУП Микола Головатий: «Ми раді вітати Пана Посла і показати йому нашу Академію, у свою чергу ми сподіваємося, що і Пан Посол розповість нашим студентам про близьку Україні слов’янську державу, близьку нам по духу і православній вірі».

Зустріч з Послом Словаччини організовано з метою поширення серед студентів правдивої незаангажованої інформації про європейську та світову інтеграцію України, тема круглого столу — «Європейська та Євроатлантична інтеграція». Гість розповів майбутнім дипломатам та менеджерам зовнішньоекономічної діяльності про те, якою країною є сучасна Словаччина, про її інтеграційні кроки, про позитивні та негативні сторони ступу до європейських та світових організацій. Таким чином, досвід спілкування з досвідченими фахівцями дипломатичної галузі допоможе студентам добре орієнтуватися у світі міжнародної політики та дипломатії та сприятиме їм у побудові їхньої майбутньої кар’єри.

Прес-центр МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com