Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Кабмін збирається латати газові діри

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді виділити 8 690,463 млн. гривень для НАК «Нафтогаз України». Гроші потрібні для компенсації НАК «Нафтогаз України» різниці в цінах закупівлі і продажу імпортного природного газу в 2009 році.

Про це говориться в пояснювальній записці до законопроекту «Про Державний бюджет України на 2009 рік», зареєстрованому в Раді 15 вересня під № 3000, повідомляють Українські новини.

Компенсація надається з метою здешевлення вартості теплової енергії, виробленої підприємствами комунальної теплоенергетики для потреб населення.

Як повідомлялося, Кабмін у січні-липні 2008 компенсував «Нефтогазу України» 5 596,5 млн. гривень різниці в цінах закупівлі і продажу газу при передбачених держбюджетом на 2008 рік 4 335,847 млн. гривень.

Змінами в держбюджет-2008, що поки не прийняті, Кабмін пропонував збільшити компенсацію з 4 335,847 млн. гривень до 8 042,895 млн. гривень.

«Нефтогаз України» є монополістом по транспортуванню газу по транзитних газопроводах, монополістом по транспортуванню нафти по нафтопроводах, а також найбільшим добувачем і продавцем газу і найбільшим добувачем нафти в Україні.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com