Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Lexus — супербренд

Lexus у чотирнадцятий раз був визнаний найнадійним брендом.

Про це говорять результати дослідження проведеного американською компанією J.D. Power and Associates. Щороку компанія проводить дослідження надійності автомобілів. Надійність визначається за багатьма факторами. Але ключовим є кількість проблем, що виникає у водіїв через три роки експлуатації автомобіля.

Саме трирічний термін був обраний компанією не випадково. Фахівці J.D. порахували, що в автолюбителів виникає в середньому на 75% більше проблем з автомобілем на третій рік користування, ніж через 90 днів після придбання. Природно, кіль­кість проблем може вплинути на подальші продажі автомобіля. Адже незадоволені водії можуть поділитися своєю думкою з потенційними покупцями, тим самим злякавши їх.

Після того як дослідники опитали 52000 автолюбителів вони виділили низку розповсюджених неполадок, що виникають в автомобілях. До них відносяться гучні гальма, недостатній захист від вітру, занос автомобіля впра­во чи вліво тощо.

Протягом 14 ро­ків Lexus займав перше місце в списку найнадійніших автомобілів. Правда, торік японоский бренд розділив перший рядок з Buick. Але цього року знову став беззастережним переможцем. Услід за ним йдуть: Mercury, Cadillac, Toyota та Acura.

Також відразу 6 моделей Lexus виявилися кращими у своїх сегментах. Переможцями стали ES330, GX470, IS300, LS430, LX470 і SC. Toyota може похизуватися п’ятьма моделями-переможцями Highlander, Prius, RAV4, Sequoia і Tundra. Ford одержав нагороди за Crown Victoria і Ranger.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com