Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Тарас Чорновіл пішов проти Віктора Януковича

Вчора Україна відмовилася підтримати Росію і визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії. Міністерство закордонних справ назвало цей учинок російської влади «авантюрним рішенням». На стороні Москви виступила опозиційна Партія регіонів, чий лідер Виктор Янукович призвал Украину піти прикладу Росії. 

Однак не усі в Партії регіонів дотримують позиції лідера фракції. «Я вважаю, що ми, як і у випадку з Косово, повинні строго дотримувати механізму проголошення незалежності держав, визначеного міжнародним правом. У даному випадку цей механізм був абсолютно зігнорований, тому никоим образом не можна визнавати ні Південну Осетію, ні Абхазію»,– заявив перший заступник глави парламентського комітету з іноземних справ Тарас Чорновіл, що також упевнений у тім, що визнанням незалежності Південної Осетії й Абхазії «ми відкриємо для себе проблему Криму і Наддністрянщин». «У цьому випадку з замороженого конфлікту на нашій границі може з’явитися гаряча бойова крапка»,– підкреслив Тарас Чорновіл.

Коммерсант-Украина
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com