Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Шахту треба продати задля безпеки?

На ліквідацію аварії, що сталася 8 червня на єнакіївській шахті ім. Карла Маркса, вже витрачено 10 млн. грн., знадобиться ще не менше 12 млн. грн.

Про це повідомив в Єнакієвому на брифінгу міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець, передає УНІАН.

Крім того, він зазначив, що це вугільне підприємство входило в список шахт, що підлягають приватизації. На думку міністра, приватизація вуглевидобувних підприємств підвищить безпеку праці на шахтах.

«Я думаю, якщо більше вкладатимуть власники підприємств, то на питання безпеки більше грошей виділятиметься», — зауважив Полтавець, підкресливши, що з цією метою виживатимуться інші, більш дієві заходи.

Як повідомлялося, 8 червня на шахті ім. К.Маркса в Єнакієвому стався вибух. На момент аварії під землею перебували 37 людей. У результаті одна людина загинула, ще 29, зокрема робітники на поверхні, були госпіталізовані. Залишається невідомою доля 12 гірників. Ведуться їхні пошуки. Шахта ім. Карла Маркса є державною й належить ДП «Орджонікідзевугілля».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com